Інтернет-магазин мережі аптек OLFA

На сайті представлений каталог медикаментів та іншої продукції компанії.
Покупець має можливість підбирати товари за призначенням, за змістом діючих речовин і іншим характеристикам, порівнювати ціни в аптеках і оформляти замовлення.

Клієнт

Olfa

Країна

Україна

Над проектом працювали

UX/UI designer

Front-end development

Back-end development

Дизайн концепція

Дизайн виконаний в корпоративному стилі компанії. Завданням було створити легкий і зрозумілий інтернет-магазин, який допоможе компанії здійснювати продаж не тільки через роздрібну мережу, а й дасть можливість вийти в продажу онлайн. Функціонал сайту досить непростий, але для кінцевого покупця виглядає максимально звично і зручно.

Каталог товарів

Є кілька варіантів перегляду каталогу товарів. Стандартний перегляд з фільтрами і сортуванням, а також варіанти підбору товарів за діючою речовиною, за призначенням, за алфавітом і за класифікацією ВООЗ.

Картка товару

Містить опис і характеристики товару, а також найголовніше – наявність і ціну в мережі аптек.

Сторінка аптек

У цьому розділі представлена все роздрібна мережа аптек компанії. Партнери і покупці можуть вивчити всю детальну інформацію про кожній аптеці.

Результат

Багатофункціональний і стильний інтернет-магазин, який забезпечує компанії онлайн продажу 24/7, і дає покупцям можливість вибрати найближчу аптеку з найбільш цікавою ціною препарату.

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Зв'яжіться з нами!

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

38 (095) 307 888 5

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільове дію. Така дія може бути направлено на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотного зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість:0 $
Зразкові терміни:0 днів

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте нам допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.