Веб студія » Блог » Створення онлайн-магазину на Laravel
Дата публікації: 27 Вересня 2021

Створення онлайн-магазину на Laravel

Зміст:

Laravel – це php-фреймворк, який, незважаючи на свій юний вік, вже завоював популярність серед розробників. На ньому легко можна побудувати сайт і інтернет-магазин будь-якої складності. Перший проект на Ларавел був запущений в 2011 році. Після цього він став лідером серед існуючих фреймворків. У статті ми розповімо, як створити ресурс на Laravel і в чому його перевага.

Особливості створення інтернет магазину на Laravel

І так, Laravel являє собою безкоштовний PHP фреймворк загального призначення з відкритим кодом. Користувачам вже доступна версія 5,4. До особливостей Ларавел можна віднести адаптивність системи. Це означає, що ви зможете створити унікальний, з точки зору функціоналу, проект онлайн-комерції. Є можливість підключити оптову систему і зв’язати її з колл-центром, впровадити СRM.

Ще однією особливістю – проста інтеграція. Платформа Laravel пропонує чисті API-інтерфейси. У веб-розробника буде можливість підключити платіжну систему, починаючи від PayPal, закінчуючи WebMoney. Також можна додати програму обліку С1 і різні інструменти для автоматизації роботи з клієнтами.

Але це далеко не всі особливості платформи, нижче ми розповімо про плюси і мінуси, щоб ви змогли зробити висновок. А поки розглянемо, в яких же випадках актуальний цей фреймворк:

 • Для створення різних відеосервісів (проекти з високим навантаженням).
 • Для створення соціальних мереж.
 • Для створення великих інтернет-магазинів з високим навантаженням.
 • Актуальний і при створенні корпоративних сайтів і стартапів.

Переваги сайтів на Laravel

Щоб зрозуміти, чому багато розробників зупиняють свій вибір саме на Ларавел, перейдемо до переваг фреймворка:

 • Оперативність створення проекту. Так, разом з цією платформою ви можете швидко створити сайт будь-якої складності. Тут спрацьовує таке правило: працювати менше, а отримати більше. Для розуміння, якщо в Symphony потрібно написати кілька десятків рядків, то в Laravel досить буде і десяти. Відчуваєте різницю?
 • Фреймворк регулярно оновлюється. Крім того тестування нової версії відбувається в більш стислі терміни. Немає і проблем з безпекою.
 • Створивши проект на Ларавел ви зможете в будь-який момент розширити його. Це пов’язано з тим, що є можливість установки додаткових розширень.
 • Наявність простої панелі адміністрування.
 • Ми вище написали, що Laravel цілком безпечний. Даний фреймворк має захист від XSS, CSRF, SQL-ін’єкцію.
 • Можливість працювати з різними версіями ресурсу.

Етапи створення сайту на Laravel

Щоб створити якісний і красивий сайт на Laravel, необхідно виконати наступне:

 • Визначити цілі і завдання майбутнього сайту. Після цього потрібно скласти детальне технічне завдання.
 • Розробити архітектуру сайту. Працюючи з Ларавел потрібно пам’ятати про ієрархію, де переходимо від головного до другорядного. Після, пишеться код. Саме на цьому етапі і роблять всі роботи по створенню систем управління ресурсом.
 • Далі починається етап розробки унікального дизайну. Він повинен відповідати тематиці ресурсу.
 • Верстка сайту, заповнення баз даних і створення системи управління сайтом.
 • Наповнення ресурсу унікальним контентом (фото, відео, текст).
 • Тестування і перенесення сайту на хостинг.

Після того як сайт буде створений, потрібно продумати маркетингову стратегію розвитку проекту, а також почати seo просування

Приклади сайтів, створених на Laravel

Ми вже говорили, що перевага розробки сайтів на Ларавел в тому, що він не ускладнює структуру ресурсу. При цьому робиться все легко і просто. Крім того, логіка тут максимально природна і ви можете створити складну архітектуру, використовуючи простий код.

Наведемо приклади сайтів на Laravel:

 • Маркет-плейс оренди інструменту і техніки Rentnow (https://rentnow.com.ua/ru/kyiv). Суть проекту в тому, що власник інструменту може здати його в оренду, а споживач – орендувати його. Головна сторінка зручна з категоріями інструментів. Є і карта, що дозволяє знайти відповідний товар поблизу вашого місця розташування. Є зручний фільтр.
 • Інтернет-магазин по доставці продуктів харчування для ресторанів і кафе https://vova.ua/. Є проста і зручна навігація по категоріях. У картці товару можна вибрати вагу продукту, кількість, а також додаткові товари. Сайт адаптивний під будь-який пристрій.
 • Інтернет-магазин електроніки https://avic.ua. Зручний сайт з інформативними картками товарів. Сторінки завантажуються швидко. Ресурс адаптивний під будь-який мобільний пристрій. Є інтеграція 1С.
Rate this post
Технічний директор, студії BRAINLAB

Залишити відповідь

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Зв'яжіться з нами!

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільову дію. Така дія може бути направлена на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотнього зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість: 0 $
Приблизні терміни: 0 днів

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте нам допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.