Веб студія » Створення сайтів у Харкові
Послуги веб-студії Brainlab

Створення сайту
у Харкові

Харків активно розвивається у сфері IT. Завдяки величезній кількості бізнесу, що веде свою діяльність у Харкові, попит на послугу розробки сайтів стрімко зростає.

Наша команда створює веб-сайти для бізнесу з 2013 року. Ми маємо глибоку експертизу у створенні сайтів для різних галузей і впевнено можемо заявити, що розробляємо сайти, які принесуть прибуток і виведуть ваш бізнес на новий рівень.

Харків активно розвивається у сфері IT. Завдяки величезній кількості бізнесу, що веде свою діяльність у Харкові, попит на послугу розробки сайтів стрімко зростає.

Наша команда створює веб-сайти для бізнесу з 2013 року. Ми маємо глибоку експертизу у створенні сайтів для різних галузей і впевнено можемо заявити, що розробляємо сайти, які принесуть прибуток і виведуть ваш бізнес на новий рівень.

Наш підхід

001

Досліджуємо ринок

Визначаємо цілі проекту
Вивчаємо ЦА та конкурентів
Розробляємо стратегію розвитку та позиціонування бренду

002

Фокус на бізнес

Приділяємо особливу увагу зручності користування та логіці дизайну для досягнення максимальної конверсії.

003

Підтримка та розвиток

Слідкуємо за трендами
Спостерігаємо за аналітикою
Покращуємо продукт

Ціни на створення сайту

Тип сайту Вартість Терміни створення
Сайт візитка від 1650 $ від 25 робочих днів
Landing page від 1350 $ від 22 робочих днів
Бізнес сайт від 2100 $ від 28 робочих днів
Корпоративний сайт від 2100 $ від 28 робочих днів
Інтернет магазин від 2500 $ від 32 робочих днів

Є питання?

Давайте обговоримо ваші завдання. Зв'яжіться сьогодні!
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Почати розмову

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Огляніться, де ви найбільше проводите час? Напевно, багато хто дасть відповідь однакового: “В Інтернеті”. Хтось просто працює через глобальну всесвітню мережу, хтось шукає необхідну інформацію з метою освіти, а хтось просто розслабляється, переглядаючи відео чи картинки. В даний час цифрова павутина стрімко розвивається, тому люди активно включають її у свою сферу. І в 21 столітті наявність сайту в будь-якому бізнесі – це потреба. У 99% веб-ресурс необхідний:

 • компаніям (середньому, малому та великому бізнесу);
 • творчим особистостям;
 • фрілансерам та ін.

Якщо вам потрібний сайт під ключ у Харкові веб-студія БрейнЛаб готова реалізувати ваш проект у зазначені терміни. Досвідчені професіонали створять веб-сайт будь-якої складності, починаючи від лендінгу, закінчуючи багатосторінковим та функціональним сайтом.

Створення сайтів під ключ від студії BrainLab

Розробка сайтів під ключ – це комплекс певних дій, внаслідок яких клієнт отримує готовий проект. Все, що має зробити клієнт, — обговорити з розробниками технічне завдання та підписати договір.

Компанія BrainLab займається розробкою сайтів будь-якої складності. Фахівці самі займаються аналізом ринку, розробкою дизайну, версткою, оптимізацією та тестуванням. Сайт під ключ є готовим до роботи проектом, повністю заточеним під просування. А це означає, що він готовий приносити прибуток.

Перевага такої послуги в тому, що клієнту не потрібно звертатися до розробників для того, щоб зробити сайт. За певну суму та в обумовлені терміни замовник отримує готовий проект.

Як правило, під терміном створення сайту під ключ мають на увазі:

 • Аналіз цільової аудиторії складання портрета потенційного покупця.
 • Аналіз ринку, кількості та частотності семантики.
 • Створення прототипу сайту.
 • Розробка дизайну.
 • Верстка та програмування.
 • Технічна оптимізація під SEO-просування.
 • Наповнення сайту контентом (фото, статті, відео).
 • Підключення готового веб-ресурсу до хостингу.

Розробка сайтів під конкретні цілі та завдання

Компанія БрейнЛаб створює сайти будь-якої складності під конкретну мету. На сьогодні затребувані такі категорії веб-ресурсів:

 • Комерційні. До цієї категорії належать ресурси, які мають на меті продавати товари користувачам мережі, до них належать: сайт-візитка, промо-сайт, інтернет-магазин. На таких ресурсах обов'язково має бути розділ "Про компанію", "Контакти", "Прайс-лист" (для інтернет-магазину).
 • Корпоративні. Такого плану ресурси розробляють підвищення іміджу компанії, а також для зміцнення зв'язку між філією організації. Корпоративні сайти виступають у ролі реклами.
 • Інформаційні сайти (блог, портал новин, тематичний сайт). Ці веб-сайти призначені для того, щоб донести до користувача різного типу інформацію. Інформаційні сайти мають багато розділів, наповнених контентом.

Також сайти поділяють за:

мета створення комерційні некомерційні
доступності відкриті напіввідкриті закриті
функціональності та оформлення динамічні статичні флеш-сайти
фізичного розташування локальні загальнодоступні
розміру аудиторії прості вузькоспрямовані
категоріям розв'язуваних завдань інформаційні сайти веб-сервіси представництво організацій

Поетапність розробки сайту у Харкові

Веб-студія BrainLab створює якісні сайти у Харкові та інших містах країни. Розробка веб-ресурсу складається з кількох основних етапів:

 1. Аналіз та проектування. На цьому етапі після ретельного аналізу ринку конкурентів фахівці компанії розробляють прототип майбутнього сайту. Виготовляється вся технічна документація.
 2. Розробка дизайну. Тут створюється унікальний стиль бренду та розробляється дизайн усіх сторінок ресурсу. Розробники враховують усі побажання клієнта.
 3. Верстка та програмування. Фахівці БрейнЛаб створюють валідний код. Також створюються нові модулі для різних завдань. У деяких випадках використовуються готові рішення, розроблені командою програмістів.
 4. Тестування, контент та підтримка. Після створення якісного сайту проводиться тестування на виявлення помилок. Після цього завантажується контент. При необхідності проводиться консультація з управління сайтом.

Із чого складається вартість розробки сайту?

Перше, що цікавить власників бізнесу, — вартість створення ресурсу. Багато, намагаючись заощадити, самостійно беруться за розробку сайту. Але це закінчується тим, що веб-портал виходить недопрацьований і не виконує своїх основних завдань. Зрештою доводиться звертатися до фахівців.

Якщо ви хочете заощадити час, краще відразу звернутися до веб-студії BrainLab, де працюють професіонали своєї справи. Говорячи про вартість створення сайту, вона залежить від багатьох факторів:

 • Технічне завдання (ТЗ). Це не просто документ, це гарантія реалізації проекту в тому вигляді, в якому чекає замовник від виконавця. У ТЗ прописують такі моменти: цілі сайту, загальні відомості про майбутній ресурс, структура, вимоги до дизайну, технічні вимоги та терміни реалізації проекту. Здається, як технічне завдання впливає вартість проекту? Справа в тому, що скласти чіткий план створення сайту - трудомісткий процес, на який витрачається багато часу і сил. Його опрацьовує кілька спеціалістів.
 • Вибір платформи. Існують платні та безкоштовні платформи. Але не поспішайте радіти, адже під кожен проект підбирається персональний двигун.
 • Функціонал сайту. Тут все логічно - чим більше функцій буде у сайту, тим вищий його цінник. Наприклад, невеликим компаніям, потрібен простий сайт із мінімальним функціоналом (тобто 2-3 стор). А ось інтернет-магазину знадобиться картки товару, меню, форма зворотнього зв'язку, кошик, кнопка замовлення, блог та ін.
 • Дизайн. Якщо замовник хоче простий, шаблонний сайт, це буде дешевше, ніж унікальний, продуманий до дрібниць проект.
 • Контент сайту. Тут мається на увазі публікація тематичних статей, відеороликів та зображень. Вартість залежатиме від обсягу контенту.
 • Терміни. Простий сайт робиться в рази швидше, ніж функціональний ресурс. Якщо клієнту потрібен складний сайт, але підтискає час, то за це доведеться заплатити.
 • Кваліфікація спеціалістів. Фрілансери та малодосвідчені програмісти візьмуть за замовлення менше грошей, ніж великі веб-студії з великим досвідом роботи.

Переваги виготовлення сайтів від студії BrainLab

БрейнЛаб – веб-студія з багаторічним досвідом роботи. Тут ви можете замовити будь-який сайт. За час свого існування агенція зуміла реалізувати понад 300 проектів. Кожен замовник отримує повністю функціональний, адаптивний сайт, готовий до роботи.

До основних переваг співпраці з BrainLab можна віднести:

 • Цілком прозорі умови співпраці (підписується договір).
 • Адекватна ціна та гнучкі умови оплати. 50%: 50%, 60%: 40% і т.д.
 • Постійний зворотний зв'язок, звітність на кожному етапі створення та підтримка 24/7.
 • Розробка індивідуального дизайну та повне занурення у бізнес клієнта.
Caution! This seo text. Be careful.

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.