Вартість від $1650

Створення та розробка сайта візитки

Розробка сайту-візитки, як правило, відбувається швидко завдяки малій кількості сторінок. Ви обговорюєте з нами тематику, стверджуєте макет і в короткий термін отримуєте готовий ресурс. Навіть такий простий сайт, як візитка, можна зробити цікавим і нестандартним, якщо підійти до розробки творчо. Наша команда «живе» кожним проектом, тому ми не пропонуємо банальних рішень.

Які завдання вирішує сайт візитка?

001

Позиціонування

Сайт створює перше враження і транслює філософію компанії, покращуючи імідж на ринку.

002

Маркетинг

За допомогою сайту можлива рекламна кампанія по просуванню вашого бізнесу в інтернеті.

003

Інформування

На сайті представлена вся інформація про компанію, описи її діяльності та послуг.

Етапи створення
сайту візитки

01

Аналіз

Досліджуємо тематику вашого бізнесу, аналізуємо конкурентів.

02

Дизайн

Розробляємо дизайн, який залишає яскраве враження про компанію.

03

Розробка

Робимо сайт з інтерактивним дизайном, динамічними елементами і адаптивною версткою.

04

Контент

Наповнюємо сайт актуальною інформацією про діяльність вашої компанії.

05

Запуск

Підтримуємо сайт, допомагаємо управляти контентом.

Є питання?

Давайте обговоримо ваші завдання. Зв'яжіться сьогодні!
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле

Чому ми?

001

Прозорі умови роботи.

Договір з гарантіями і зобов'язаннями.

002

Гнучка система оплати.

70/30, 60/40, 50/50 за етап.

003

Постійний зворотній зв'язок.

В зручних для вас каналах комунікації.

004

Звітність по етапах робіт.

Спостерігаєте результат в реальному часі.

005

Навчання роботі з сайтом, тех. підтримка.

Консультації і рекомендації після запуску.

006

Демо-версія адмін. панелі сайту.

Тестовий доступ для знайомства з керуванням сайту.

007

Максимальна залученість в ваш бізнес.

Вникаємо в бізнес-процеси, проектуємо конверсійний дизайн.

008

Індивідуальний дизайн і розробка.

Чистий і оптимізований код, чуйний дизайн під вашу ЦА.

Базові модулі сайту

Вартість створення сайту-візитки, залежить від рівня дизайну та кількості сторінок. Залежно від цілей в розробку увійдуть як універсальні готові рішення, так і спеціально розроблені під ваші потреби модулі.

Зверніться до нас для обговорення майбутнього проекту, який зможе приносити стабільний прибуток, або для апгрейда вже існуючого сайту, щоб дізнатися, як підвищити його конверсію.

Модуль «Слайдер»
Форма зворотного зв'язку
Інтерактивна карта гугл з місцем розташування компанії на мапі
Модуль «Фото / відео галерея»
Модуль мультимовності

Часті питання по розробці сайта візитки

🥇 Що таке Сайт візитка?

Сайт візитка містить як правило до 5 інформаційних сторінок і підходить для приватних осіб або невеликих компаній. Завдання сайту інформувати про рід діяльності і вид послуг, що надаються, отримати заявки від зацікавлених у співпраці користувачів. Детальніше

🥇 Яка ціна і терміни на створення Сайту візитки?

Бюджет і терміни на розробку сайту візитки визначається вимогами по рівню дизайну сторінок, кількістю сторінок та об'ємом інформації. Приклади розрахунку ви можете подивитися в нашому "калькуляторі вартості".

🥇 Що краще Сайт візитка або Landing Page?

Якщо ви активно просуваєте певну послугу або продукт і ваше завдання отримати якомога більше відгуків з реклами через сайт, в такому випадку краще створювати Landing Page. Якщо послуг / продуктів / напрямків кілька і обсяг інформації досить великий для однієї сторінки, тоді краще розробити сайт візитку. Детальніше

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Почати розмову

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільову дію. Така дія може бути направлена на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотнього зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість: 0 $
Приблизні терміни: 0 днів

Розробка сайту візитки в найкоротші терміни

Київ - один з найдинамічніших міст України. Швидкість життя в такому мегаполісі зобов'язує швидко вести справи і приймати рішення. Це правило поширюється і на пошук інформації, тому зараз створення сайтів в Києві - необхідна умова для успішного розвитку будь-якого проекту.

Компанії, що займаються розробкою сайтів, пропонують різні рішення, серед яких і сайт-візитка. Основний аргумент на користь такого типу сайту полягає в тому, що створення сайту-візитки коштує недорого. Однак крім цього, такі ресурси мають ще ряд переваг, серед яких:

Можливість швидко розпочати роботу з сайтом.

Розробка сайту-візитки, як правило, відбувається дуже швидко завдяки простоті і малій кількості сторінок. Ви обговорюєте з виконавцем тематику, стверджуєте макет і в найкоротший термін отримуєте в своє розпорядження готовий ресурс. Адже чим швидше сайт буде запущений, тим швидше він почне працювати і виконувати свої завдання.

Полегшення процесу взаємодії з цільовою аудиторією.

Сайт-візитка має простий інтерфейс, тому легко зрозумілий будь-якому користувачеві. Невисока вартість розробки сайту-візитки обумовлює особливість такого ресурсу - невелика кількість сторінок, заповнених тільки основною інформацією, тому потенційному клієнту відразу зрозуміло, як працювати з сайтом і як знайти на його сторінках необхідну інформацію.

Простота редагування даних.

Сайти такого типу прості в управлінні. Ви навіть зможете самостійно вносити необхідні зміни і наповнювати ресурс свіжими даними. Це дозволяє не тільки заощадити на ціні обслуговування сайту, але і швидше актуалізувати інформацію, розміщену на порталі.

І, як вже було сказано, невисока вартість розробки сайту-візитки.

Оскільки сайт такого типу досить простий і не вимагає вкладення занадто великого обсягу роботи, як створення інших видів ресурсів, то і ціна на сайт-візитку досить демократична, що робить його доступним широкому колу осіб.

Кому підійде сайт-візитка?

Фахівцям, які забезпечують себе роботою самостійно.

Наприклад, юристам, адвокатам, нотаріусам, аудиторам, бухгалтерам, іншим професіоналам, які ведуть індивідуальну діяльність. Сайт таких фахівців не повинен бути перевантажений інформацією, важливо лише уявити клієнтам перелік послуг, вказати ціни і залишити контактні дані. Тому візитка стане відмінним вибором.

Малому бізнесу.

Малий бізнес активно розвивається в Києві, тому завжди слід використовувати можливість розповісти про себе. І сайт-візитка відмінно впорається з таким завданням. Крім того, ціна сайту-візитки не стане важким тягарем для бізнесу, який тільки починає розвиватися.

Всім, хто хоче отримати власне представництво в інтернеті без істотних фінансових витрат.

Сайт-візитка підійде представникам будь-якого виду діяльності, адже не дивлячись на уявну простоту, такий ресурс все одно виконує основне завдання будь-якого сайту - доносить інформацію про вас тим, хто в ній зацікавлений.

Створення сайтів в Києві розвивається з кожним днем, розробники пропонують замовити нові рішення і можливості для власників сайтів. Тому ми в web-студії «Brainlab» також не стоїмо на місці і приділяємо особливу увагу самовдосконалення.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ РОЗРОБКИ САЙТУ В НАШІЙ WEB-СТУДІЇ

Робота з командою розробників.

Наша студія - це не тільки програмісти, але і дизайнери, оптимізатори, копірайтери, PR- та контент-менеджери. Це дозволяє нам розділити проект на окремі завдання і надати виконання кожної з них професіоналу.

Максимально повне виконання поставлених завдань.

Нашою метою завжди є створення максимально корисного, що працює ресурсу, який виконає всі покладені на нього замовником завдання.

Творчий підхід до роботи.

Навіть такий простий сайт, як візитка, можна зробити цікавим і нестандартним, якщо підійти до розробки творчо. Наша команда «живе» кожним проектом, тому ми не пропонуємо стандартних і банальних рішень.

Розумне формування ціни.

Створення сайту-візитки недорого - для нас це не просто слова. Ми дійсно гнучко підходимо до ціноутворення і робимо своїм клієнтам кращі цінові пропозиції.

Почніть роботу над сайтом вже сьогодні, і результат не змусить себе чекати. Переконайтеся і ви!

Caution! This seo text. Be careful.

Хотите сделать что-то великое?
Позвольте помочь вам.

Готовы? Свяжитесь сегодня.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.