Веб студія » Технічна підтримка сайту

Технічна підтримка
сайту

Зазвичай складні та масштабні проекти для досягнення своїх бізнес-цілей потребують постійної підтримки, доопрацювання та покращення функціоналу.

Ми дуже цінуємо довгострокові та довірчі відносини з клієнтами, тому при розробці проекту враховуємо його подальший супровід та розвиток.

Типи робіт у рамках пакетів підтримки

001

Поліпшення бізнес-логіки

Підвищення юзабіліті, щоб користувачам було простіше та зручніше користуватися сайтом.

002

Редизайн

Зміна поточного стилю оформлення, заміна картинок більш якісні, доробка функціоналу.

003

Верстка

Усунення критичних помилок, оптимізація сайту під різні браузери, різні дозволи екранів, різні пристрої (ПК, смартфони, планшети).

004

Рефакторинг

Технічна оптимізація програмного коду, усунення помилок, що містяться в ньому, підвищення продуктивності сайту (прискорення завантаження сторінок тощо).

005

Створення нового функціоналу

Додавання онлайн-калькулятора, зручної форми замовлення, галереї, налаштування віджетів соцмереж, можливість залишення коментарів без реєстрації та ін.

Види технічної підтримки

001

Щомісячна підтримка

Коли проект потребує підтримки лише перші кілька місяців після запуску, щоб передбачити всі можливі баги, помилки адміністрування тощо.

Також така підтримка підходить для бізнесу, який має сезонність, наприклад підвищений попит у святкові дні, коли необхідний моніторинг та підтримка роботи ресурсу.

002

Річна підтримка

Для проектів, яким гранично важливий щоденний моніторинг та неприпустимі збої у роботі. Це можуть бути інтернет-магазини, каталоги, сайти із високим трафіком.

Під кожен проект індивідуально оцінюється необхідний обсяг та перелік робіт із щоденної підтримки терміном на 1 рік.

003

Оплата за годину роботи

Для проектів, які потребують лише точкових робіт, періодичних оновлень системи, контенту, деяких смислових блоків або контенту.

Підходить для лендингів, простих сайтів-візиток, сайтів створених на конструкторах, проектів, які не вимагають частого редагування та оновлення контенту.

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Почати розмову

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільову дію. Така дія може бути направлена на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотнього зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість: 0 $
Приблизні терміни: 0 днів

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.