Супер пупер крутий блог

Останні публікації

Дата публіцакіі: 1 Жовтня 2019

Як відкрити інтернет магазин в Україні

Онлайн торгівлю можна любити або не любити, але заперечувати її ефективність і могутність не можна. Сьогодні частка торгівлі в мережі стрімко зростає, і все більше представників бізнесу використовують інтернет для свого розвитку: початкового або як джерела нових клієнтів, нового каналу збуту або форми роботи. Неважливо, є у вас працює бізнес офлайн чи ні, інтернет-магазин – […]

Дата публіцакіі: 10 Жовтня 2019

Скільки коштує зробити / створити сайт

Бізнес в інтернеті починається з власної інтернет-сторінки. І перше питання кожного підприємця стосується вартості розробки сайту. Цілком логічний, доцільний і зрозумілий питання, відповідь на який дає інформацію про розмір початкових вкладень. Сьогодні розробкою інтернет-сторінок займається така кількість фірм і приватних осіб, що в інформації впору загубитися. А суми, запитувані фрілансерами і великими веб-студіями, можуть відрізнятися […]

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Зв'яжіться з нами!

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

38 (095) 307 888 5

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільове дію. Така дія може бути направлено на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотного зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість:0 $
Зразкові терміни:0 днів

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте нам допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.