Веб студія » Редизайн сайту

Редизайн сайту

Дизайн сайту - перше, на що звертають увагу його відвідувачі. Він вселяє довіру до компанії, підсилює бренд, збільшує продажі. Але що якщо дизайн сайту не виконує ці завдання? Тут одне з двох: або він застарів, або зроблений непрофесійно. І в будь-якому випадку знадобиться редизайн сайту.

Що таке редизайн сайту і які завдання він включає?

Редизайн сайту - не просто зміна оформлення. Він також передбачає серйозні правки в контенті і функціональності веб-ресурсу. Аж до переїзду майданчика на інший движок.

Виходячи з вимог замовника редизайн веб сайту включає в себе різні пункти:

001

Редизайн логотипів

Виконується, якщо лого компанії застаріло чи є не зручним у використанні.

002

Зміни кольорової гами, шрифтів

Виконується для відповідності новому логотипу, створення нового незабутнього дизайну, використання сучасних фішок.

003

Зміна контенту

Для прискореного відкриття сторінок позбавляються від зайвого контенту: видаляють застарілі розділи та підрозділи, змінюють картинки на більш якісні. При необхідності додають новий контент (ті ж розділи та підрозділи), а також оновлюють текстову складову.

004

Впровадження елементів з анімацією

Вони створюють відчуття взаємодії. А при грамотному застосуванні можуть навіть збільшити конверсію.

005

Опрацювання HTML-коду

Це важливо для збільшення ефективності просування в пошукових системах.

006

Оптимізація юзабіліті

Виконуються роботи по поліпшенню зручності користування сайтом: створюється нове меню, поліпшується навігація, додаються пошукові фільтри і інші елементи.

Найкраще покажуть, наскільки ефективний редизайн сайту, приклади наших робіт. Ознайомитися з ними можна на цій же сторінці.

Як зрозуміти, що пора зробити редизайн сайту?

Існує ряд причин, за якими легко визначити, що пора зробити редизайн сайту:

 1. Дизайн застарів. Web-технології - одна з галузей, що найбільш швидко розвиваються. Щодня з'являються нові фішки, які роблять сайти більш зручними. Робити редизайн рекомендується не рідше, ніж раз в 5 років. А в ідеалі - кожні 2-3 роки.
 2. Переїзд сайту на новий движок. Стара CMS могла містити велику кількість технічних помилок. Всі вони виправляються при редизайні.
 3. Оптимізація для ефективного просування. Для прискорення завантаження сайту приймаються різні заходи. Одна з них - редизайн.
 4. Погані аналітичні показники. Якщо на сайті впала конверсія - він став нецікавим для користувачів. Тут потрібно опрацьовувати оформлення, оновлювати контент, покращувати юзабіліті - і ці роботи як раз входять в редизайн.
 5. Вихід фірми на новий ринок. Якщо підприємство розширює сферу діяльності, змінює маркетингову політику, модернізує свою продукцію - разом з цим потрібно міняти і її веб-ресурс. У подібних ситуаціях виконується повний редизайн сайту (часто - разом з ребрендингом).
 6. Розширення товарного асортименту. Первісна версія сайту зазвичай не має на увазі внесення кардинальних змін. І для додавання нових товарів або послуг доводиться виконувати редизайн.

Види редизайну: який замовити?

Перш ніж редизайн сайту замовити, потрібно визначитися з тим, який саме вам потрібен. Всього розрізняють 4 різних види, кожен з яких має свої особливості:
001

Візуальний

Кардинальні зміни не вносяться, дизайн тільки злегка освіжається. Наприклад, змінюється кольорове оформлення, додаються нові картинки, анімовані елементи. При правильному підході такий редизайн може поліпшити конверсію (якщо нова версія сподобається відвідувачам більше старої).

002

Функціональний

Виконується в тих випадках, коли сайт стає незручним для відвідувачів. Наприклад, коли кількість інформації суттєво збільшилася, а юзабіліті жодного разу не поліпшувався, і людям складно знайти потрібні розділи або сторінки. Функціональний редизайн має на увазі зміна навігації, рубрик, розділів, меню, фільтрів.

003

Технічний

Виконується для оптимізації сайту: прискорення відкриття сторінок, оптимізації коду і т.д. Також допомагає поліпшити позиції веб-ресурсу у видачі.

004

Повний

Зачіпає зміну всіх візуальних елементів сайту, функціоналу, коду. Тобто, включає в себе 3 попередніх виду редизайну

Ціни на редизайн сайту безпосередньо залежать від обраного варіанту. Адже кожен з них включає в себе конкретний перелік робіт різної складності.

Основні етапи редизайну сайту

 1. Розробка концепції. На даному етапі аналізуються топові сайти і вивчаються основні рішення, які допомагають зробити веб-ресурс зручним і інтуїтивно зрозумілим для користувачів.
 2. Підготовка нової тематичної складової. З орієнтацією на неї створюється новий макет.
 3. Розробка макета. Виконується на основі вже готової концепції.
 4. Верстка. Виконується втілення дизайну макета в життя. І заодно - створення сайту, орієнтованого на конкретну аудиторію
 5. Програмування. Вносяться правки в код, виконуються роботи по оптимізації, прискорюється відкриття сторінок.
 6. Тестування. Перевіряється працездатність нового дизайну, зручність користування сайтом, наявність помилок. При необхідності вносяться оперативні правки.

Є питання?

Давайте обговоримо ваші завдання. Зв'яжіться сьогодні!
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле

Чому ми?

001

Прозорі умови роботи.

Договір з гарантіями і зобов'язаннями.

002

Гнучка система оплати.

70/30, 60/40, 50/50 за етап.

003

Постійний зворотній зв'язок.

В зручних для вас каналах комунікації.

004

Звітність по етапах робіт.

Спостерігаєте результат в реальному часі.

005

Навчання роботі з сайтом, тех. підтримка.

Консультації і рекомендації після запуску.

006

Демо-версія адмін. панелі сайту.

Тестовий доступ для знайомства з керуванням сайту.

007

Максимальна залученість в ваш бізнес.

Вникаємо в бізнес-процеси, проектуємо конверсійний дизайн.

008

Індивідуальний дизайн і розробка.

Чистий і оптимізований код, чуйний дизайн під вашу ЦА.

Часті питання по редизайну сайту

🥇 Що таке Редизайн сайту?

Якщо ви розумієте, що дизайн вашого сайту застарів і більше не виконує свої завдання, необхідно оновити його відповідно до сучасних вимог як по зручності користування, так і по стильовому оформленню. Детальніше

🥇 Скільки коштує редизайн сайту?

Для початку ми вивчимо побажання і визначимо завдання, які повинен виконувати сайт. Далі складемо перелік необхідних робіт, оцінимо трудовитрати в людино-годинах і помножимо на вартість години роботи фахівця (від 450 до 650 грн / год). Детальніше

🥇 Як відбувається процес редизайну?

Починається процес з розробки прототипів сторінок, далі на їх основі розробляються адаптивні дизайн-макети. Потім ми вивантажуємо копію поточного сайту на тестовий сервер і впроваджуємо поновлення згідно із затвердженими макетами. Таким чином поточний сайт ніяк не постраждає, користувачі не будуть спостерігати процес впровадження оновлень, а побачать кінцевий результат. Детальніше

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Почати розмову

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільову дію. Така дія може бути направлена на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотнього зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість: 0 $
Приблизні терміни: 0 днів

Редизайн сайту в Києві разом з BRAINLAB

Якщо плануєте замовити редизайн сайту в Києві - звертайтеся в нашу студію BRAINLAB.

Переваги співпраці з нами:

 1. Чітке дотримання вимог в ТЗ.
 2. Оптимальні терміни виконання замовлення.
 3. Гарантія на виконані роботи.
 4. Консультації та допомога в роботі з оновленим сайтом.

Ціна редизайну сайту обговорюється в індивідуальному порядку. Адже вона залежить від безлічі нюансів. Наприклад, редизайн корпоративного сайту обійдеться дешевше, ніж інтернет-магазину. Хоча тут залежить від обсягу та складності майбутніх робіт.

У будь-якому випадку редизайн сайту недорого коштувати не може. І економити на цьому не варто - простіше залишити все як є. Якщо вже міняти - тоді треба замовляти редизайн сайту в Україні у професіоналів. Інакше можна домогтися рівно протилежного результату.

Щоб замовити редизайну сайту в BRAINLAB - телефонуйте за вказаним на сайті телефоном. Або залиште заявку - ми самі зателефонуємо вам і призначимо зручний для вас день для зустрічі, на якій обговоримо всі деталі майбутнього проекту.

Caution! This seo text. Be careful.

Хотите сделать что-то великое?
Позвольте помочь вам.

Готовы? Свяжитесь сегодня.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.