Веб студія » Створення сайтів » Корпоративні сайти
Вартість від $2100

Створення та розробка корпоративного сайта

Завдання корпоративного сайту - правильна подача інформації про компанію, її послуги і товари. Такий тип сайту дозволить поліпшити імідж, впізнаваність і комунікацію між користувачами і компанією. Сайт стає єдиним офіційним обличчям вашої компанії в інтернеті.

Які завдання вирішує Корпоративний сайт?

001

Позиціонування

Сайт створює перше враження і транслює філософію компанії, покращуючи імідж на ринку.

002

Маркетинг

За допомогою сайту можлива рекламна кампанія по просуванню вашого бізнесу в інтернеті.

003

Масштаб

Ви маєте можливість залучити нових клієнтів і партнерів з інших регіонів і країн, тим самим масштабуючи свій бізнес.

Процес створення корпоративного сайту

01Аналіз

Вивчаємо ЦА і конкурентів, готуємо seo на етапі розробки.

02Прототип

Створюємо шлях користувача і його взаємодія з контентом

03Дизайн

Розробляємо дизайн, який залишає яскраве враження про компанію.

04Розробка

Робимо сайт з інтерактивним дизайном, динамічними елементами і адаптивною версткою.

Є питання?

Давайте обговоримо ваші завдання. Зв'яжіться сьогодні!
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле

Чому ми?

001

Прозорі умови роботи.

Договір з гарантіями і зобов'язаннями.

002

Гнучка система оплати.

70/30, 60/40, 50/50 за етап.

003

Постійний зворотній зв'язок.

В зручних для вас каналах комунікації.

004

Звітність по етапах робіт.

Спостерігаєте результат в реальному часі.

005

Навчання роботі з сайтом, тех. підтримка.

Консультації і рекомендації після запуску.

006

Демо-версія адмін. панелі сайту.

Тестовий доступ для знайомства з керуванням сайту.

007

Максимальна залученість в ваш бізнес.

Вникаємо в бізнес-процеси, проектуємо конверсійний дизайн.

008

Індивідуальний дизайн і розробка.

Чистий і оптимізований код, чуйний дизайн під вашу ЦА.

Базові модулі корпоративного сайту

Вартість створення корпоративного сайту, безпосередньо залежить від його структури і набору програмних модулів. Залежно від ваших бізнес-завдань в розробку увійдуть як універсальні готові рішення, так і спеціально розроблені під ваші потреби модулі.

Зверніться до нас для обговорення майбутнього проекту, який зможе приносити стабільний прибуток, або для апгрейда вже існуючого сайту, щоб дізнатися, як підвищити його конверсію.

Модуль «Слайдер»
Модуль «Блог» (для новин, Статті, корисної інформації)
Форма зворотнього зв'язку «Замовлення зворотного дзвінка»
Відгуки про компанію
Модуль «Фото / відео галерея»
Питання і відповіді (FAQ)
Інтерактивна карта гугл з місцем розташування магазину на мапі
Підписка на розсилку новин / статей
Модуль мультимовності

Часті питання по розробці корпоративного сайту

🥇 Що таке корпоративний сайт?

Це багатосторінковий сайт, призначений для середніх і великих компаній. Такий сайт містить в собі інформацію про компанію, її послуги, інформацію для партнерів, внутрішні розділи для співробітників. Детальніше

🥇 Яка ціна і терміни на створення корпоративного сайту?

Бюджет і терміни на розробку корпоративного сайту визначається декількома етапами робіт. Перш за все це аналіз ринку, побудова структури розділів, формування позиціонування. Потім етап UI / UX дизайну, і етап програмування. Приклади розрахунку ви можете подивитися в нашому "калькуляторі вартості".

🥇 Навіщо потрібен корпоративний сайт?

Основні завдання корпоративного сайту - підтримка / поліпшення іміджу компанії, залучення нових клієнтів і партнерів, внутрішня оптимізація деяких бізнес-процесів компанії (збір лідов через сайт, авторозсилка, облік, аналіз даних і т.д.). Детальніше

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Почати розмову

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільову дію. Така дія може бути направлена на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотнього зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість: 0 $
Приблизні терміни: 0 днів

Замовити розробку корпоративного сайту будь-якої складності під ключ

Ваша мета - замовити корпоративний сайт? Цілком очевидно, що ви уявляєте більшу, успішну, перспективну компанію. Сайти такого типу не замовляють просто «щоб було» або тому що такий же зробили собі конкуренти. Корпоративний сайт - це професійний інструмент, який може вирішити багато завдань, і, замовивши його вчасно і у людей які знають свою справу, ви допоможете своєму бізнесу вийти на новий рівень.

ПЕРЕВАГИ КОРПОРАТИВНИХ САЙТІВ

Такий сайт дозволить вам:

  • дати одночасний доступ до інформації про ваші послуги або товари великому числу клієнтів, причому як в робочий час, так і пізно вночі;
  • поширювати новини про вашу компанію практично блискавично, роблячи цільову розсилку;
  • максимально деталізувати інформацію про вас (замовити корпоративний сайт можна з десятками сторінок, розмістивши на них ваші пропозиції, прайси, контакти, фото і відеоматеріали);
  • отримати можливість досліджувати статистику пошуків, а також переходів потенційних клієнтів.

Але це, звичайно, далеко не всі можливості, які надасть вам створення корпоративного сайту в Києві. Ви зможете заявити про себе на всю країну або ж на весь світ, адже сайти часто реалізовують відразу в декількох мовних варіантах. Ви можете підтримати свій традиційний бізнес або ж помножити його на додаткові онлайн-продажі (які охоплять не лише Київ, а й ближнє зарубіжжя). Підібравши помітний дизайн сайту, що запам'ятовується, ви зможете авторитетно заявити про себе, а також запам'ятатися потенційним клієнтам (до великого горя конкурентів).

Кращі в Києві корпоративні web-сайти від компанії Brainlab!

Створення корпоративного сайту в Києві - послуга не найдоступніша, тому багато компаній обмежують себе створенням сайту-візитки. Втім, часто вони усвідомлено відмовляють собі в кращому. Адже навіщо робити візитку з «урізаними» можливостями, коли можна майже за ті ж гроші дозволити собі об'ємний сайт? Так, якщо вас цікавить виготовлення корпоративного сайту недорого, ви потрапили саме до потрібних людям!

Причому у нас «недорого» не означає «дешево». Всі сайти, випущені з-під нашого «верстата», виглядають дорого, відрізняються продуманою функціональністю і комфортним юзабіліті (тобто, людині, що потрапила до вас, буде зручно знаходити всю необхідну інформацію). Web-студія «Brainlab» може з гордістю надати вам своє портфоліо, щоб ви переглянули, які сайти ми вже зробили для інших - і для вас ми постараємося поставити планку якості ще вище!

КОМУ БУДЕ КОРИСНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ВЕБ-САЙТ?

Якщо бізнес вузькоспрямований або малий, стартував нещодавно і поки виходить «в нуль», вартість корпоративного web сайту може не окупитися, тому в таких випадках ми рекомендуємо звернути свою увагу на вищезазначену візитку. Втім, якщо ви займаєтеся бізнесом всерйоз, чи плануєте масштабний розвиток, освоєння нових ринків, якщо збираєтеся проводити рекламні або PR-кампанії, масово залучати клієнтів або інвесторів, без солідного майданчику в інтернеті вам просто не обійтися.

Звичайно ж, у вас не знайдеться достатньо часу для того, щоб кожен день спілкуватися з розробниками, показуючи пальцем в монітор з коментарями «А ось тут підтягніть» або «Тут новини розмістимо». Вам потрібні люди, які вислухають всі ваші вимоги, після чого в умовний термін видадуть готовий продукт, повністю відповідний вашим очікуванням (або навіть трохи перевершує їх). Ми - саме така команда.

Створення корпоративних сайтів під ключ, можливість в будь-який момент прийняти ваші доповнення та критичні зауваження, доповнити роботу, дати ділову пораду по дизайну або функціоналу вашого майбутнього «онлайн-хмарочоса» - ось наша щоденна робота, яку ми знаємо, як ніхто інший.

ЩО ВКЛЮЧАЄ СТВОРЕННЯ САЙТУ ТАКОГО ПЛАНУ?

Розробка корпоративних сайтів - це:

  • реєстрація домену з вашим ім'ям (назвою компанії) і виділення хостингу на рік, з можливістю продовження;
  • індивідуальний, запам'ятовується;
  • можливість створення як одно-, так і багаторівневого меню;
  • створення внутрішньої пошти, сторінки новин, форми зв'язку клієнтів з менеджерами, пошуку по сайту, реєстрації;
  • можливість встановити на сайт лічильник відвідувачів, а також переглядати дані про сторінки що переглядаються найбільше, кількості та географії відвідувань вашого сайту, а також джерел, з яких до вас приходять люди (пошукові системи, посилання на форумах і так далі).

Як правило, ціна розробки корпоративних сайтів дуже висока. Але не у нас! Наш досвід, а також можливість чути і розуміти кожного клієнта дозволяють нам робити свою справу швидко. До того ж, ми підходимо до справи максимально чесно - ми ніколи не станемо нав'язувати вам додатковий функціонал (а значить, і зайві витрати), якщо будемо впевнені в тому, що він вам не знадобляться. І коли бізнес наших клієнтів розширюється, і вони хочуть поліпшити і доопрацювати свій сайт, вони знову повертаються до нас, бо знають - нам можна довіряти.

Наша ціна на корпоративні веб-сайти завжди чесна, і працюємо ми на совість. Переконайтеся в цьому особисто!

Caution! This seo text. Be careful.

Хотите сделать что-то великое?
Позвольте помочь вам.

Готовы? Свяжитесь сегодня.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.