Вартість від 2100 $

Бізнес сайт, круті ідеї для вашого бренду

Сьогодні складно уявити компанію без сайту. Одним з важливих чинників формування думки про бренд, є не тільки наявність сайту, але і його стан. Коли клієнти порівнюють вас з конкурентами, у них не повинно залишатися сумнівів o лідерство вашої компанії на ринку. Ми оновлюємо старі і створюємо нові сайти, які посилюють позиції і виділяють вашу компанію серед конкурентів

Які завдання вирішує
Бізнес сайт?

001

Позиціонування

Сайт створює перше враження і транслює філософію компанії, покращуючи імідж на ринку.

002

Маркетинг

За допомогою сайту можлива рекламна кампанія по просуванню вашого бізнесу в інтернеті.

003

Масштаб

Ви маєте можливість залучити нових клієнтів і партнерів з інших регіонів і країн, тим самим масштабуючи свій бізнес.

Етапи створення
Бізнес сайту

01

Аналіз

Вивчаємо ЦА і конкурентів, готуємо seo на етапі розробки.

02

Прототип

Створюємо шлях користувача і його взаємодія з контентом.

03

Дизайн

Розробляємо дизайн, який залишає яскраве враження про компанію.

04

Розробка

Робимо сайт з інтерактивним дизайном, динамічними елементами і адаптивної версткою.

05

Запуск

Стежимо за аналітикою, тестуємо, покращуємо і підтримуємо результат.

Команда Brainlab

Наша історія почалася коли два веб-розробника вирішили піти своїм шляхом і створити свою креативну веб-студію.

Маючи досвід необхідний для повного циклу створення веб проектів ми крок за кроком рухалися вгору попутно набуваючи безцінного досвіду і формуючи сильну команду фахівців

Please turn your device

Skip
Close showreel ×

Базові модулі Бізнес сайту

Вартість розробки бізнес сайту, в основному залежить від його структури і набору модулів. Залежно від ваших бізнес-завдань в розробку увійдуть як універсальні готові рішення, так і спеціально розроблені під ваші потреби модулі.

Зверніться до нас для обговорення майбутнього проекту, який зможе приносити стабільний прибуток, або для апгрейда вже існуючого сайту, щоб дізнатися, як підвищити його конверсію.

Модуль «Слайдер»
Модуль «Блог» (для новин, Статті, корисної інформації)
Опитування
Відгуки (про компанії)
Модуль «Фото / відео галерея»
Питання і відповіді (FAQ)
Модуль «Особистий кабінет»
Інтерактивна карта гугл з місцем розташування магазину на мапі
Подписка на рассылку новостей / статей
Модуль мультимовності
Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Почати розмову

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вул. Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

38 (095) 307 888 5

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з однієї (або декількох, до 5) веб-сторінок і містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільове дію. Така дія може бути направлено на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотного зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість:0 $
Зразкові терміни:0 днів

Створення бізнес-сайтів будь-якої складності

Київ - один з найбільших бізнес-центрів України, ділове життя тут особливо активна. І питання просування своєї справи для багатьох підприємців стоїть дуже гостро, адже конкуренція висока. Інструментів реклами існує безліч, але одним з найбільш ефективних є власний сайт. І створення бізнес-сайту в Києві - це важливий крок для розвитку в діловому світі.

Необхідність сайту в наш час вже не потрібно доводити. Однак чому варто вибрати саме бізнес-сайт?

ПЕРЕВАГИ БІЗНЕС-САЙТІВ

1) Бізнес-сайт - це хороший засіб, щоб заявити про себе.

Створення сайтів для бізнесу - це найшвидший і простий спосіб розповісти про свій проект широкому колу осіб. Інтернет щодня використовується мільйонами людей, кожен з яких шукає щось для себе. Серед них безліч ваших потенційних клієнтів! Розкажіть їм про себе, донесіть необхідну інформацію, і ваш бізнес стане розвиватися активніше.

2) Бізнес-сайт - це інструмент взаємодії з цільовою аудиторією.

Як інструмент взаємодії бізнес-сайт вирішує відразу кілька завдань:

- інформує потенційних клієнтів про ваш проект і його розвитку, новинки, акції, спеціальні програми, дозволяє розміщувати корисні матеріали, тобто, знайомить людей з усім, що стосується вашого бізнесу;

- дає можливість отримати зворотній зв'язок, наприклад, через відгуки, коментарі, сервіс онлайн-підтримки;

- підвищує лояльність клієнтів до вашого бізнесу, адже бачачи, як ви йдете на контакт, допомагаєте у вирішенні будь-яких питань, цікавитеся думкою клієнтів, вони стануть більше довіряти вам, тому розробка сайтів

- виразно сприяє просуванню бізнесу.

3) Бізнес-сайт - це частина вашого іміджу.

Розміщення матеріалів, що стосуються вашої роботи, принципів та особливостей вашої діяльності, а також корисних і цікавих відомостей з вашої сфери, спілкування з клієнтами і вирішення їхніх проблем - всі ці завдання, які вирішує розробка сайтів, дозволяють вам зайняти особливе місце серед конкурентів і сформувати позитивний імідж в очах потенційних клієнтів.

Примітно, що ціна бізнес-сайту не впливає на можливість ресурсу виконувати свої завдання, адже досвідчений розробник при створенні сайту, перш за все, враховує мету створення порталу і на її основі пропонує оптимальну реалізацію практично при будь-якому бюджеті.

КОМУ ПОТРІБЕН БІЗНЕС-САЙТ?

Бізнесу, який тільки починає розвиватися.

Сайт дає можливість поширити інформацію про новий проект і залучити клієнтів з мінімальними витратами. Сьогодні сайт - це не тільки інформаційний ресурс, але і рекламний інструмент. Тому створення сайту стане хорошою допомогою для розвитку проекту на початковому етапі.

Досвідченим гравцям ринку.

Вкладення в створення сайтів для бізнесу доречні і для досвідчених представників бізнесу. Сайтостроєніє постійно розвивається, з'являються нові можливості, тому сайт вимагає роботи з ним, оновлень, модернізації. Це дозволить вам не тільки вирішувати за допомогою сайту безліч завдань, але і підтримувати свій статус і формувати імідж компанії, що йде в ногу з часом.

Невеликого бізнесу.

Індивідуальні підприємці та малі підприємства часто не мають великого рекламного бюджету. Але особистий інтернет-ресурс може стати хорошим інструментом реклами без значних витрат, адже вартість створення бізнес-сайту набагато нижче інших заходів щодо просування, а ефект від робочого ресурсу швидко окупає витрати на його розробку.

Великому бізнесу.

Корпоративний сайт - це ще одна можливість для формування вашого бренду. Навіть якщо ваша компанія широко відома, дайте можливість клієнтам ближче познайомитися з вами. І вкладення в бізнес-сайт - це невелика ціна за підвищення впізнаваності, адже інформація в мережі доступна максимально широкому колу осіб.

Бізнесу, що працює практично в будь-якій сфері.

Зараз, напевно, майже не залишилося галузей ділового життя, які не потребують інтернет-Представництво. Тому сайт однаково актуальне для компаній, що працюють в абсолютно будь-яких сферах бізнесу.

Web-студія «Brainlab» вже багато років працює на ринку надання послуг зі створення сайтів в Києві. На сьогоднішній день ми сформували команду справжніх професіоналів своєї справи, тому наші клієнти завжди отримують:

- Точне виконання поставленого завдання;

- Персоналізований підхід до кожного проекту;

- Оперативне реагування та готовність до діалогу;

- Чітке дотримання термінів;

- Оптимальне співвідношення ціни і якості.

Ми готові взятися навіть за найскладніший проект і докласти максимум зусиль, щоб створення бізнес сайту в Києві не стало для вас нездійсненним завданням.

Caution! This seo text. Be careful.

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.