Веб студія » Створення сайтів у Львові
Послуги веб-студії Brainlab

Створення сайту
у Львові

Львів неодноразово називали IT-столицею України. І справді, якщо подивитися на всі компанії у сфері IT розміщені у Львові, не залишиться сумнівів у тому, що найближчим часом онлайн бізнес тільки набиратиме обертів.

Тому слід замислитися та оцінити стан вашого бізнесу, розробити чітку стратегію розвитку на найближчі роки та переконатися, що ваш бізнес гідно представлений в онлайні.

Львів неодноразово називали IT-столицею України. І справді, якщо подивитися на всі компанії у сфері IT розміщені у Львові, не залишиться сумнівів у тому, що найближчим часом онлайн бізнес тільки набиратиме обертів.

Тому слід замислитися та оцінити стан вашого бізнесу, розробити чітку стратегію розвитку на найближчі роки та переконатися, що ваш бізнес гідно представлений в онлайні.

Наш підхід

001

Стратегія

Визначаємо цілі проекту
Вивчаємо ЦА та конкурентів
Розробляємо стратегію розвитку та позиціонування бренду

002

Фокус на бізнес цілі

При розробці дизайну тримаємо фокус на бізнес-цілях клієнта. Кожна сторінка орієнтована на конверсію.

003

Підтримка та розвиток

Слідкуємо за аналітикою
Шукаємо вузькі місця та покращуємо продукт
Підтримуємо та розвиваємо проект

Ціни на створення сайту

Тип сайту Вартість Терміни створення
Сайт візитка від 1650 $ від 25 робочих днів
Landing page від 1350 $ від 22 робочих днів
Бізнес сайт від 2100 $ від 28 робочих днів
Корпоративний сайт від 2100 $ від 28 робочих днів
Інтернет магазин від 2500 $ від 32 робочих днів

Є питання?

Давайте обговоримо ваші завдання. Зв'яжіться сьогодні!
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Почати розмову

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

У сучасному світі наявність власного сайту – це безпрограшна можливість заявити про себе якомога більшій кількості людей (потенційним клієнтам) та привернути їхню увагу. Замовити створення сайту у Львові прагне кожна компанія, яка займається веденням бізнесу. Веб студія BrandLab створює найкращі сайти під будь-який бізнес у обумовлений термін.

Визначальні моменти у виборі веб-студії у Львові

Сайти створюють для того, щоб у найкоротший термін поінформувати широку аудиторію про запропоновані вами товари та послуги. Саме віртуальний офіс служить чудовим рекламним майданчиком, а це означає, що сайт має бути привабливим, зрозумілим і мати форму зворотнього зв'язку.

Довіряти створення сайту необхідно лише професіоналам, які дадуть гарантію того, що веб-ресурс буде інформативним, функціональним та презентабельним.

На сьогоднішній день послуги з розробки сайтів у Львові пропонують численні студії, а також приватні особи. Важливо вибрати таке агентство, співробітники якого мають досвід у сфері створення сайтів під ключ. Саме така послуга має на увазі тісне співробітництво між клієнтом та виконавцем.

Бізнесменам, які цікавляться розробкою сайтів, Львів запропонує численні варіанти на вибір. Проте далеко не всі агентства мають достатній ресурс, щоб створити дійсно вартісний проект. При виборі компанії рекомендуємо керуватися деякими простими правилами:

 • Пропишіть у пошуковій системі “виготовлення сайту Львів” та відвідайте кілька перших сайтів. Потенційний виконавець повинен мати привабливий і зручний ресурс, який не викликає питань.
 • Рекомендуємо вивчити портфоліо веб-агентства, де будуть розміщені їхні реальні роботи.
 • Вивчити відгуки про обрану вами компанію. Безумовно, деякі відгуки можуть бути написані самими розробниками або конкурентами, тому не робіть висновок після першого відгуку.
 • Якщо на сайті розробника вказано номер телефону, зателефонуйте на нього та поспілкуйтеся зі співробітниками. Живе спілкування може сказати багато про що.

Розробка сайту: огляд ринку

Залежно від поставлених цілей та завдань виділяють кілька типів сайтів:

 1. Лендінг. Такий ресурс ще називають посадковою сторінкою. Він є спроектованою веб-сторінкою сайту, мета якої – спонукати відвідувачів до здійснення певної дії. Наприклад, передплатити розсилку, придбати товар, замовити послугу.
 2. Сайт-візитівка. Багато хто плутає його з лендінгом, але насправді це різні ресурси. Основна мета сайту-візитки у тому, щоб просувати свій бізнес. Можна сказати такий ресурс виступає у ролі реклами. Це може бути або скромна персональна сторінка, або великі корпоративні ресурси. Тут немає обмежень.
 3. Корпоративний сайт. Тут уже йдеться про повноцінне представництво компанії в Мережі. Такий ресурс містить повну інформацію про фірму, послуги, продукцію та ін. Він повинен бути функціональним і мати інтеграцію з внутрішніми системами компанії.
 4. Інтернет-магазин. Продажем товару через світову мережу вже нікого не здивуєш. Наявність власного інтернет-магазину – це розумний спосіб збільшити продаж. Такий ресурс повинен містити каталог із картками товару, кошик, форму замовлення та зворотнього зв'язку. Замовити розробку інтернет-магазину у Львові можуть не лише власники великих компаній, а й власники малого бізнесу.
 5. Промо-сайт. Такий сайт призначений для того, щоб рекламувати новий товар. Крім того, цей ресурс потрібен для отримання лояльності та визнання від клієнтів. Вже сама назва говорить про те, що вона спрямована на рекламування.
 6. Персональний сайт. Такий ресурс створюються не задля підприємств, а для приватних осіб. Такий ресурс має бути невеликого обсягу і містить інформацію про самого власника сайту та послуги, які він надає.
 7. Портали - ресурси з величезною кількістю інформації. Користувач може знайти тут все: новини, голосування, блоги та ін.

Як відбувається створення сайтів у Львові

Компанія БрейнЛаб пропонує послуги із створення сайтів у Львові та інших містах України. Розробка сайту складається з кількох етапів:

 • Аналіз ринку. Це важливий момент, де професіонали веб-агентства вивчають конкурентів та заглиблюються в нішу замовника.
 • Розробка технічного завдання (ТЗ). Воно складається з блоків схем майбутнього сайту та його функціоналу. Воно складається на основі заповненого клієнтом брифа.
 • Опрацювання дизайну. Професіонали BrainLab розробляють унікальний дизайн кожної сторінки сайту. Безумовно, раніше все обмовляється із замовником.
 • Програмування. Фахівці пишуть код, налаштовують усі необхідні модулі.
 • Верстка. Обов'язково створюється адаптивна верстка під мобільні пристрої.
 • Тестування. Важливий момент, де перевіряють новий сайт на помилки.
 • Наповнення ресурсу контентом.
 • Навчання персоналу роботі в адмінці сайту.

Критерії успішного сайту

На жаль, не всі сайти, які ми бачимо на просторах Інтернету, якісні та зручні. Можна виділити три основні критерії успішного сайту. Розглянемо докладніше.

Функціональний інтерфейс

Потрапивши на сайт, перше, на що дивиться користувач — дизайн ресурсу. Він повинен повністю відображати стиль компанії та бути простим для користувача. Пам'ятайте і те, що якщо сайт погано вантажиться або користувач не може знайти потрібну інформацію протягом 3-5 секунд, він просто піде на інший сайт.

Стабільність та надійність

Надійна платформа - це гарантія того, що сайт працюватиме надійно, без перебоїв. Також від двигуна залежить і функціонал ресурсу. Обов'язково зверніть на це увагу.

Відповідність потребам цільової аудиторії

Користувач заходить на сайт з певною метою, а це означає, що ви повинні надати йому всю потрібну інформацію про товар або послугу. Знову ж таки, всього протягом декількох секунд користувач повинен знайти відповіді на свої запитання, інакше він просто піде з вашого сайту.

З чого складається вартість розробки сайту?

Вартість готового проекту залежить від того який сайт потрібен, це буде шаблонним ресурсом або 100% унікальною розробкою. Також ціну формують:

 • Тип сайту (про них ми писали вище).
 • Складність структури.
 • Кількість унікальних сторінок.
 • Необхідність збору семантики.
 • Складність дизайну та верстки.
 • Домен та хостинг.
 • Типу движка (СМS).
 • Адаптація під інші пристрої.

На вартість також впливає і кваліфікація розробника. Фрілансер, який не зможе надати замовнику гарантію на роботу, візьме менше грошей, ніж досвідчена компанія з об'ємним портфоліо.

Переваги виготовлення сайтів від студії BrainLab

Веб-студія BrainLab пропонує якісні послуги з розробки сайтів у Львові. До основних переваг агенції можна віднести:

 • Прозорість умов співпраці. Перед початком роботи між компанією та замовником підписується договір.
 • Адекватна ціна та можливість платити частинами. Наприклад, 50:50 або 60:40.
 • Реалізація проекту будь-якої складності, починаючи від лендингу, закінчуючи великим інтернет-магазином.
 • Підтримка 24/7. На кожному етапі розробки менеджери компанії звітують перед замовникам.

Сайт повинен приносити прибуток бізнесу, тому краще звертатися до професіоналів, таких як BrainLab.

Caution! This seo text. Be careful.

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.