Вартість від $400

Дизайну сайту: замовити розробку

Оформлення сайту це перше що бачить відвідувач, тому важливо тримати баланс між змістовністю і креативністю. Завдання дизайну, зачепити людину в перші 2-3 секунди, зацікавити і збільшити його час на сайті, вивчаючи послуги і продукти компанії.

Які послуги ми пропонуємо?

001

Дизайн сайту

Розробляємо яскравий і вражаючий UI дизайн. Приділяємо особливу увагу Mobile First

002

Розробка прототипу

Проектуємо якісний UX дизайн. Продумуємо шлях взаємодії користувача з контентом.

003

Фірмовий стиль

Створюємо корпоративний стиль компанії. Розробляємо лого, підбираємо фірмові кольори і шрифти.

Процес розробки дизайну сайту

01Дослідження

Аналіз конкурентів і нових тенденцій, пошук і розбір прикладів.

02Прототип

Опрацювання користувальницьких сценаріїв. Створення прототипів.

03Контент

Формування і розміщення контенту, підбір медіа елементів і застосування їх на прототипі.

04Оформлення

Формування візуального ряду, опрацювання деталей макета. Анімація елементів сайту.

Є питання?

Давайте обговоримо ваші завдання. Зв'яжіться сьогодні!
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле

Чому ми?

001

Прозорі умови роботи.

Договір з гарантіями і зобов'язаннями.

002

Гнучка система оплати.

70/30, 60/40, 50/50 за етап.

003

Постійний зворотний зв'язок.

В зручних для вас каналах комунікації.

004

Звітність по етапах робіт.

Чи спостерігаєте результат в реальному часі.

005

Навчання роботі з сайтом, тех. підтримка.

Консультації і рекомендації після запуску.

006

Демо-версія адмін. панелі сайту.

Тестовий доступ для знайомства з керуванням сайту.

007

Максимальна залученість в ваш бізнес.

Вникаємо в бізнес-процеси, проектуємо конверсійний дизайн.

008

Індивідуальний дизайн і розробка.

Чистий і оптимізований код, чуйний дизайн під вашу ЦА.

Часті питання по розробці дизайна сайту

🥇 Що входить в розробку дизайну?

Якісний дизайн включає в себе продумування шляху користувача, розробку прототипів всіх сторінок сайту для всіх основних дозволів екрану, а також безпосередньо самі макети сторінок на основі прототипів для всіх основних дозволів екрану. Детальніше

🥇 Скільки коштує розробити UI / UX дизайн?

Бюджет залежить від кількості сторінок і вимогам за рівнем дизайну (WOW-дизайн, строгий корпоративний, мінімалістичний і т.д.). Вилка цін коливається від 400 $ до 5000 $. Приклади розрахунку ви можете подивитися в нашому "калькуляторі вартості".

🥇 Скільки варіантів дизайну Ви робите?

Наша завдання не закидати вас безліччю варіантів картинок, а зробити дизайн продуманим і ефективним для виконання цілей поставлених перед сайтом. Тому ми намагаємося провести дослідження, визначити кращі рішення для чуйного і зрозумілого дизайну, і показати саме той варіант, який задовольнить вимоги клієнта по стилю і способу подачі інформації. Детальніше

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Почати розмову

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільову дію. Така дія може бути направлена на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотнього зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість: 0 $
Приблизні терміни: 0 днів

Детальніше про нашу студії.

Практично кожен ресурс оцінюється, в першу чергу, по зовнішній привабливості. Тому зараз в процесі створення інтернет-порталів розробка дизайну сайту виходить на лідируючі позиції. Веб-студії Києва, та й усього світу, пропонують послуги з оформлення сайтів і стверджують, що це завдання для професіоналів.

З яких етапів складається розробка дизайну сайту компанії?

Перед початком роботи над будь-яким проектом слід визначитися зі стилем його оформлення. В цілому, виділяють кілька групи стилів в залежності від різних факторів:

1) В залежності від тематики: класичний, футуристичний, ретро, журнальний і так далі, в залежності від теми проекту, для якого створюється сайт.

Основна вимога до тематичного оформлення - відповідність тематиці і духу проекту. Створення сайтів - творчий процес, але як би не хотілося, наприклад, зробити сайт в мультяшному стилі для бухгалтера, краще вибрати більш відповідну тематику оформлення, так як такий креатив може бути не зрозумілий клієнтами.

2) В залежності від колірної схеми: світлий, темний, з акцентом на один колір, комбінований.

Як правило, найбільш часто зустрічаються саме комбіновані колірні схеми, однак існують проекти, в яких не дуже доречний яскравий і оригінальний web-дизайн і виграшніше виглядає оформлення, витримане в певних тонах.

3) Залежно від наявності або відсутності графічних елементів: чистий, стандартний, художній.

Стандартний стиль, гармонійно поєднує текст і графіку, є так званою «золотою серединою», проте деякі проекти вимагають більшої художності, наприклад, сайти творчої спрямованості, а деякі, навпаки, позиціонуються як інформаційні портали, тому індивідуальний дизайн сайту не потребує серйозного графічному оформленні .

4) Залежно від обсягу і характеру розміщуються матеріалів: мінімалістичний, стовпчик (як правило, двох або трьох) і складний.

Дизайн в стилі мінімалізму має на увазі акцент на одному об'єкті і підходить, наприклад, для вузькотематичного сайтів. Структура, що складається з декількох колонок, зустрічається найчастіше і гармонійно вписується практично в будь-яку тематику. Зі складними ж сайтами слід бути обережними. Потрібно чимала майстерність дизайнера, щоб грамотно перетворити оригінальний web-дизайн, що складається з безлічі елементів, в ресурс, зрозумілий користувачеві.

5) Залежно від відповідності дозволу екрану: фіксований, гумовий і адаптивний.

Оскільки зараз сайти переглядають не тільки з комп'ютера, але і з планшетів, ноутбуків і телефонів, фіксований дизайн відходить у минуле, все більш популярними стають гумовий і адаптивний веб-дизайн сайту, ціна яких трохи вище, але зручність для користувачів, безсумнівно, переважує різницю у вартості.

Однак не залежно від обраного стилю і ціни розробки дизайну, оформлення ресурсу має виконувати ряд завдань:

Поширення інформації про проект і його просування.

Сайт створюється, насамперед, для того, щоб про той чи інший проект дізналися люди. Тому будь-який дизайн повинен бути підпорядкований цьому завданні. І вартість розробки web-дизайну якраз включає роботу дизайнера над тим, щоб створити оформлення, найкращим чином допомагає проекту розкритися і привернути увагу.

Вручення інформації в зовнішньо привабливій формі.

Красиво і структуровано оформлена інформація краще сприймається людьми, тому завдання дизайнера - зробити зовнішній вигляд проекту привабливим для цільової аудиторії, щоб ресурс приносив нові враження, а не залишався однією з безлічі переглянутих і забутих сторінок.

Створення ресурсу, зручного для користувача.

Навіть найкрасивіший і естетично привабливий сайт не стане робочим, якщо людям буде складно розібратися в порядку користування ресурсом. Створення сайтів і їх оформлення має на увазі не тільки розробку красивої картинки, а й підготовку майданчика, зрозумілою і зручною для цільової аудиторії проекту.

Чому варто замовити дизайн корпоративного сайту у веб студії BrainLab?

Web-студія «Brainlab» працює над створенням різних інтернет-ресурсів в Києві вже не один рік. Тому ми знаємо, наскільки важлива якісна розробка дизайну сайту. В нашій команді присутні професійні дизайнери, які мають досвід оформлення безлічі порталів різної спрямованості і знають, який стиль підійде саме вашому проекту. Ми не реалізуємо свої творчі амбіції за рахунок клієнта, а пропонуємо саме те, що змусить сайт працювати і виконувати поставлені завдання. При цьому в питаннях ціни на наші послуги ми завжди йдемо назустріч замовнику.

У будь-якому питанні слід довіряти професіоналам. Тому довірте розробку дизайну вашого сайту web-студії «Brainlab», ми гарантуємо, що результат вас приємно здивує.

Caution! This seo text. Be careful.

Хотите сделать что-то великое?
Позвольте помочь вам.

Готовы? Свяжитесь сегодня.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.