Веб студія » Створення сайту на OpenCart

Створення і розробка сайта на OpenCart

Будь-який інтернет-магазин повинен продавати. Це його головна задача. Класний дизайн і креативні тексти - це добре, але недостатньо. В першу чергу сайт повинен бути зручним, функціональним, технічно оптимізованим. Для цього потрібна відповідна платформа, движок, на базі якого він буде створений. Для інтернет-магазинів відмінним варіантом є CMS OpenCart.

Переваги OpenCart для створення сайтів

Платформа OpenCart займає 5 місце в рейтингу за кількістю створених на ній інтернет-магазинів. Це одна з кращих CMS для онлайн-торгівлі, що і підтверджує даний факт. Величезна популярність OpenCart пояснюється його перевагами:
001

Доступність

Движок абсолютно безкоштовний, а тому доступний кожному. Ви економите бюджет, оскільки сайт на OpenCart коштує в рази дешевше, ніж на будь-якому платному движку.

002

Величезна кількість готових модулів.

В каталозі є все: звіти з продажу, вбудовані способи оплати та доставки і інші корисні функції. Це дозволяє створити крутий інтернет-магазин за пару тижнів.

003

Інтегровані платіжні системи.

У движок вже вбудовано велику кількість платіжних систем для прийому оплати. Плюс додатково можна інтегрувати LiqPay, WayForPay, InterKassa, iPayment і інші вибрані рішення.

004

Оптимізація для SEO

OpenCart надає відмінний функціонал для SEO оптимізації сайту. Так що ніяких труднощів з його подальшим просуванням не буде.

Також популярність OpenCart має свої плоди. По-перше, цю CMS підтримують всі хостери. Так що знайти нормальний хостинг для OpenCart - справа часу. По-друге, з цим движком працюють багато розробників. І якщо раптом виникне необхідність в дрібних доопрацювань або зміні функціоналу сайту - ви легко знайдете грамотного фахівця для вирішення подібних завдань

Інтернет-магазин на OpenCart

OpenCart найкраще підходить для створення як невеликих (100 товарів), так і великих (~ 500 тисяч товарів) інтернет-магазинів. Ліміту на товари, категорій, виробників тут немає. Так що ви вільні додавати абсолютно будь-яку кількість товарних карток. Причому найбільш інформативних: з характеристиками, фото, докладним описом.

Движок OpenCart надає вам повну свободу в плані створення сайту. Наприклад, можна розробити інтернет-магазин багатомовний (з різними мовними версіями) або мультивалютний (з відображенням цін в різних валютах).

Також дана платформа дозволяє:

  • призначати різні групи цін для роздрібних і оптових покупців;
  • розширювати функціонал інтернет-магазину (за рахунок додаткових модулів);
  • додавати потрібні елементи (форму зворотного зв'язку, онлайн-консультанта, підписку на e-mail розсилку, інтеграцію з соцмережами і т.д.);
  • налаштувати інтеграцію з 1С і різними CRM системами.

При цьому адміністративна панель в OpenCart нескладна і для її освоєння ніяких спеціальних знань не потрібно. Завдяки цьому управляти роботою готового інтернет-магазину зможе навіть простий користувач ПК

Є питання?

Давайте обговоримо ваші завдання. Зв'яжіться сьогодні!
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле

Чому ми?

001

Прозорі умови роботи.

Договір з гарантіями і зобов'язаннями.

002

Гнучка система оплати.

70/30, 60/40, 50/50 за етап.

003

Постійний зворотній зв'язок.

В зручних для вас каналах комунікації.

004

Звітність по етапах робіт.

Чи спостерігаєте результат в реальному часі.

005

Навчання роботі з сайтом, тех. підтримка.

Консультації і рекомендації після запуску.

006

Демо-версія адмін. панелі сайту.

Тестовий доступ для знайомства з керуванням сайту.

007

Максимальна залученість в ваш бізнес.

Вникаємо в бізнес-процеси, проектуємо конверсійний дизайн.

008

Індивідуальний дизайн і розробка.

Чистий і оптимізований код, чуйний дизайн під вашу ЦА.

Ціни на розробку сайтів на OpenCart

Вартість розробки сайту на OpenCart розраховується в індивідуальному порядку. Вона залежить від обсягу та складності роботи, а також від кількості часу, який наша команда витратить на його створення. Тому підсумкова ціна озвучується після обговорення з клієнтом всіх деталей проекту.

А з попередніми розцінками на створення сайтів на OpenCart ви можете ознайомитися нижче:

Тип сайту Вартість Терміни створення
Landing page від 1350 $ від 22 робочих днів
Бізнес сайт від 2100 $ від 28 робочих днів
Корпоративний сайт від 2100 $ від 28 робочих днів
Інтернет магазин від 2500 $ від 32 робочих днів
Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Почати розмову

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Калькулятор стоимости сайта Brainlab

Интересует стоимость разработки сайта? Наш калькулятор дает возможность изучить стоимость каждого этапа и подобрать подходящий под бюджет вариант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільову дію. Така дія може бути направлена на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотнього зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість: 0 $
Приблизні терміни: 0 днів

Замовити сайт на OpenCart під ключ від BRAINLAB

У студії BRAINLAB ви можете замовити розробку сайту на OpenCart будь-якої складності. Довіривши роботу нашим фахівцям, ви отримаєте крутий інтернет-магазин, повністю оптимізований для пошукових систем і максимально зручний для користувачів.

Основні переваги співпраці з BRAINLAB:

  • розробка сайту суворо за узгодженим брифу;
  • дотримання обумовлених термінів;
  • конкурентні ціни.

Щоб оформити замовлення на створення сайту на OpenCart в нашій студії - телефонуйте за вказаним вище телефоном. Або залиште заявку на сайті - ми передзвонимо самі, і обговоримо деталі вашого майбутнього проекту.

Caution! This seo text. Be careful.

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.