Веб студія » Створення сайту у Дніпрі
Послуги веб-студії Brainlab

Створення сайту
у Дніпрі

Дніпро досить прогресивне місто у сфері IT послуг та розробка сайту у Дніпрі популярна послуга. На сьогодні ситуація на ринку зрозуміла і чітко видно, що онлайн бізнес тільки зростатиме.

Ми в Brainlab Studio, завжди тримаємо фокус на бізнес-задачах клієнта і розробляємо сайт з урахуванням його основних цілей. Тому всі розроблені нами проекти орієнтовані на максимальну конверсію.

Дніпро досить прогресивне місто у сфері IT послуг та розробка сайту у Дніпрі популярна послуга. На сьогодні ситуація на ринку зрозуміла і чітко видно, що онлайн бізнес тільки зростатиме.

Ми в Brainlab Studio, завжди тримаємо фокус на бізнес-задачах клієнта і розробляємо сайт з урахуванням його основних цілей. Тому всі розроблені нами проекти орієнтовані на максимальну конверсію.

Наш підхід

001

Досліджуємо ринок

Визначаємо цілі проекту
Вивчаємо ЦА та конкурентів
Розробляємо стратегію розвитку та позиціонування бренду

002

Фокус на бізнес

Приділяємо особливу увагу зручності користування та логіці дизайну для досягнення максимальної конверсії.

003

Масштабирование

Якісний та валідний код
Зручність адміністрування
Підтримка та розвиток проекту

Ціни на створення сайту

Тип сайту Вартість Терміни створення
Сайт візитка від 1650 $ від 25 робочих днів
Landing page від 1350 $ від 22 робочих днів
Бізнес сайт від 2100 $ від 28 робочих днів
Корпоративний сайт від 2100 $ від 28 робочих днів
Інтернет магазин від 2500 $ від 32 робочих днів

Є питання?

Давайте обговоримо ваші завдання. Зв'яжіться сьогодні!
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Почати розмову

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Мільйони користувачів шукають в Інтернеті інформацію про послуги, що їх цікавлять, і товари. І якщо ви хочете створити свій бізнес або покращити існуючий, необхідно мати свій веб-ресурс. Якщо ви замислюєтеся про створення сайту у Дніпрі, то веб-студія BrainLab – це найкраще рішення. Досвід та професіоналізм компанії дозволяє їй створювати сайти різної складності та напрямків.

Власний сайт дозволить вам рекламувати товари 24/7, що значно збільшить ваш прибуток. Саме створення власного магазину в Інтернет-просторі — розумна інвестиція.

Створення сайтів під ключ від студії BrainLab

Ми живемо у вік цифрових технологій. Зараз, щоби розпочати свій бізнес, не потрібно мати мільйонний стартовий капітал. Можна створити сайт та зайнятися дропшипінгом. Так, на це теж потрібні кошти, але не так, як на відкриття офлайн-магазину.

Сайт під ключ від БрейнЛаб у Дніпрі - це успішне поєднання ціни та якості. Співробітники компанії створюють сайти різного напряму:

 • інтернет магазин;
 • корпоративний сайт;
 • лендинг та візитку;
 • ігрові портали та блоги та ін.

Якісний ресурс створюється з урахуванням всіх побажань та вимог замовника, починаючи від бюджету, закінчуючи термінами реалізації проекту.

Будь-який бізнес потребує сайту і на те є кілька причин:

 1. Йти в ногу з часом. Більше 70% людей на планеті використовують Інтернет для того, щоб знайти необхідну інформацію (про товар або послугу). Це заощаджує час і дає можливість користувачам заздалегідь дізнатися про обрану компанію. До речі, саме цим варто скористатися.
 2. Залучення клієнтів та розширення своєї цільової аудиторії. Маючи представництво у Мережі та правильно його просуваючи, можна збільшити кількість клієнтів. Це основна ціль, поставлена перед сайтом.
 3. Створення іміджу. Компанії, які не мають сайт - підозрілі і не вселяють довіру. Маючи веб-портал, ви можете побудувати сильний бренд.
 4. Офіс 24/7. Якщо офлайн точку ви закриваєте о 21:00 або о 22:00, то сайт буде працювати цілодобово. Людина може замовити потрібний товар і о 2:00 ночі. Це зручно і для покупця, і для бізнесмена. Таким чином, ви не пропустите жодної заявки.
 5. Можливість повідомляти про новинки. Якщо у вас з'явився новий товар або вирішили зробити знижку, то оновити інформацію на сайті можна протягом 10 хвилин. Користувачі дізнаються про це першими, якщо ви налаштуєте e-mail розсилку.
 6. Поліпшіть взаємодію з клієнтами. Сайт – це основний інструмент онлайн-маркетингу, що дозволяє швидко залучити нових покупців та постачальників. Крім того, маючи сайт можна налагодити комунікацію з клієнтами. Вони будуть залишати відгуки, ставити питання та ін.

Розробка сайтів під конкретні цілі та завдання

Веб-студія БрейнЛаб пропонує створення сайтів різного типу у Дніпропетровську та інших містах країни. Залежно від поставленої мети та завдання, компанія пропонує такі види сайтів:

 1. Лендінг пейдж. Односторінковий сайт заточений під певну мету - купити товар чи послугу, оформлення підписки та ін.
 2. Сайт візитка. Непоганий варіант для тих, хто тільки розпочав свою діяльність у Мережі. На такому ресурсі можна розповісти про себе та свою компанію, поділитися інформацією про свої досягнення та послуги.
 3. Корпоративний сайт. Більш складний сайт, де публікується повна інформація про фірму, послуги, товари та ін. Такий ресурс має більш розширений функціонал, а також є можливість інтеграції з різними внутрішніми системами компанії.
 4. Інтернет магазин. BrainLab створює інтернет-магазини найвищої якості. Популярність таких ресурсів у тому, що вони актуальні як великому бізнесу, так і малому. На такому майданчику користувач може не лише ознайомитись з товарами компанії, але й здійснити покупку.
 5. Іміджевий сайт. Такий ресурс необхідний для того, щоб наголосити на статусі компанії і створити позитивне враження про компанію.

Поетапність розробки сайту у Дніпрі

Створення будь-якого сайту в Дніпрі, як правило, складається з наступних етапів:

 • Визначення завдань, які вирішуватиме проект.
 • Упорядкування чіткого технічного завдання. Важливо, щоб були прописані цілі та структура.
 • Наступний етап – проектування дизайну. Співробітники БрейнЛаб враховують усі вимоги замовника, щоб створити ідеальний сайт, який не потребує виправлень.
 • Технічна реалізація проекту.
 • Наповнення візуальними та текстовими матеріалами.
 • Перевірка працездатності сайту (тестування).
 • Розміщення на хостингу.
 • Запуск проекту.

Кожен етап розробки контролюється і після запуску сайту клієнт може замовити послугу просування ресурсу.

Вартість створення сайту та що на неї впливає

Багато бізнесменів вважають, що вони можуть самостійно створити сайт. Так, це цілком можливо, адже існує безліч конструкторів, які дозволяють реалізувати проект. Але людина без досвіду обов'язково зіткнеться з тим, що сайт не виконуватиме своїх основних завдань — залучати клієнтів і просувати бренд. На такій справі не варто заощаджувати. Якщо вам потрібно створити сайт у Дніпрі, звертайтесь до спеціалістів веб-студії BrainLab. Висококваліфікований персонал легко реалізує ваш проект. Говорячи про вартість, то у цифрах це виглядає так:

 • Інтернет-магазин – від $2 500.
 • Лейдінг-пейдж - від $ 1350.
 • Корпоративний сайт – від $2 100.
 • Сайт-візитка – від $1 650.
 • Бізнес-сайт - від $2 100.

На вартість впливає багато факторів. Наприклад, складність функціоналу, терміни розробки та ін.

Переваги виготовлення сайтів від студії BrainLab

Завдяки своєму досвіду спеціалісти студії БрейнЛаб вміють вирішувати найскладніші завдання. Штат фірми нараховує багато фахівців, що працюють у різних напрямках: програмісти, дизайнери, копірайтери, SEO-шники та ін. При розробці сайту в Дніпрі BrainLab використовує свій професіоналізм та багатий досвід. Це дозволяє створювати якісний продукт.

До основних переваг співпраці з компанією БрейнЛаб можна віднести:

 • Перед співпрацею складається договір, де прописуються всі умови та зобов'язання.
 • Замовнику пропонують гнучкі умови оплати. Наприклад, 50:50 або 70:30.
 • Менеджер проекту завжди на зв'язку із замовником. Для цього можна використати будь-який зручний месенджер.
 • Звіт на всіх етапах створення сайту.
 • Індивідуальний підхід до кожного замовника.
 • Навчання роботи в адмінці сайту.

Веб-студія BrainLab за час свого існування реалізувала понад 300 проектів різної складності. Комплексний підхід до розробки сайтів дозволяє створювати веб-ресурси під будь-який бізнес.

Caution! This seo text. Be careful.

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.