Веб студія » Доопрацювання сайту

Доопрацювання сайту

Ваш сайт погано продає? Повільно завантажуються сторінки? Хочете змінити дизайн або додати новий функціонал? В такому випадку вам потрібно грамотна доробка сайту.

Наша веб-студія BRAINLAB готова допомогти реалізувати будь-які задуми. Модернізація сайту може виконуватися як на вашу ТЗ, так і на підставі результатів технічного аудиту, який покаже, що потрібно виправляти.

Що таке доопрацювання сайту?

Доопрацювання існуючого сайту - це комплекс заходів, спрямованих на поліпшення роботи ресурсу. З їх допомогою можна усунути помилки, допущені раніше при створенні інтернет-проекту. Або ж додати новий функціонал, змінити дизайн і інші елементи сайту, щоб він став більш зручним для користувачів.

Кому і коли потрібно доопрацювання існуючого сайту?

Веб-технології розвиваються семимильними кроками і з часом будь-який інтернет-проект застаріває. А, можливо, він спочатку був виконаний з помилками (через недосвідченість розробників або вибору найдешевшого тарифу). Так чи інакше, але технічна модернізація сайту потрібно кожному інтернет-проекту. Хоча розуміють це далеко не всі.

Найбільш популярною послугою в нашій веб-студії є доопрацювання інтернет сайту, що займається продажами товарів. Адже інтернет-магазини постійно потребують поліпшення функціоналу і юзабіліті. Над ними працюють завжди, тому що найменша дрібниця може істотно збільшити конверсію і, відповідно, прибуток компанії. Ціна доопрацювання сайту в даному випадку стоїть на другому плані. Адже будь-які помилки негативно впливають на прибутковість інтернет-магазину, а це для компанії не допустимо.

Також доопрацювання сайту в Києві потрібно власникам будь-яких майданчиків, яких не влаштовує дизайн, функціонал, движок. Виконується ця робота і в тому випадку, якщо:

 1. просіли позиції сайту у видачі;
 2. Гугл розробив нові алгоритми, до яких потрібно підлаштуватися;
 3. сайт потрапив під фільтр;
 4. фірма провела ребрендинг;
 5. різко збільшився відсоток відмов на сайті;
 6. компанія розширила товарний асортимент або перелік послуг;
 7. збільшилася кількість мобільних користувачів, і потрібна повноцінна мобільна версія.

Будь-який інтернет-проект повинен постійно змінюватися, адаптуватися під сучасні реалії. Тому модернізація сайту в Києві є однією з найпопулярнішою послуг в нашій веб-студії.

Які роботи включає в себе модернізацію сайту?

Залежно від вимог замовника доопрацювання сайту може включати в себе наступні пункти:
001

Поліпшення бізнес-логіки

Підвищення юзабіліті, щоб користувачам було простіше і зручніше користуватися сайтом.

002

Верстка.

Усунення критичних помилок, оптимізація сайту під різні браузери, різні дозволи екранів, різні пристрої (ПК, смартфони, планшети).

003

Редизайн

Зміна поточного стилю оформлення, заміна картинок на більш якісні, доробка функціоналу.

004

Рефакторинг.

Технічна оптимізація програмного коду, усунення містяться в ньому помилок, підвищення продуктивності сайту (прискорення завантаження сторінок і ін.).

005

Створення нового функціоналу

Додавання онлайн-калькулятора, зручної форми замовлення, галереї, настройка віджетів соцмереж, можливість залишення коментарів без реєстрації тощо.

Вартість доопрацювання сайту визначається в індивідуальному порядку. Адже вона розраховується на підставі переліку майбутніх робіт. Але ви повинні розуміти, що доопрацювання сайту недорого коштувати не може. Допрацьовувати інтернет-проект, усуваючи допущені іншими помилки, завжди важче, ніж створювати з нуля. І на це йде чимало часу.

Тому, якщо хочете, щоб все було зроблено на совість - технічне доопрацювання сайту повинна виконуватися професіоналами. В іншому випадку не варто її робити взагалі, інакше доб'єтеся рівно протилежного результату.

Є питання?

Давайте обговоримо ваші завдання. Зв'яжіться сьогодні!
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле

Чому ми?

001

Прозорі умови роботи.

Договір з гарантіями і зобов'язаннями.

002

Гнучка система оплати.

70/30, 60/40, 50/50 за етап.

003

Постійний зворотній зв'язок.

В зручних для вас каналах комунікації.

004

Звітність по етапах робіт.

Чи спостерігаєте результат в реальному часі.

005

Навчання роботі з сайтом, тех. підтримка.

Консультації і рекомендації після запуску.

006

Демо-версія адмін. панелі сайту.

Тестовий доступ для знайомства з керуванням сайту.

007

Максимальна залученість в ваш бізнес.

Вникаємо в бізнес-процеси, проектуємо конверсійний дизайн.

008

Індивідуальний дизайн і розробка.

Чистий і оптимізований код, чуйний дизайн під вашу ЦА.

Часті питання по доопрацюванню сайта

🥇 Які доопрацювання ми робимо?

Ми працюємо в основному з CMS WordPress і Opencart. У цих системах ми розбираємося досить добре, щоб реалізувати 95% побажань клієнта. Також ми можемо допомогти з простими, стильовими модернізаціями сайту на інших системах, коли потрібно правка лише зовнішнього вигляду елементів, без зміни їх функціоналу.

🥇 Скільки коштує доробка сайту?

Для оцінки вартості доробок нам необхідно ознайомитися з вихідним кодом сайту, далі ми обговорюємо перелік робіт, оцінюємо трудовитрати в людино-годинах і множимо на вартість години роботи фахівця (від 450 до 650 грн / год). Детальніше

🥇 Як відбувається процес оновлення сайту?

Ми викачуємо копію поточного сайту на тестовий сервер, впроваджуємо всі необхідні роботи, стверджуємо з вами результат і переносимо поновлення на робочий сайт. Таким чином поточний сайт ніяк не постраждає, користувачі не будуть спостерігати процес впровадження оновлень, а побачать лише результат. Детальніше

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Почати розмову

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільову дію. Така дія може бути направлена на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотнього зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість: 0 $
Приблизні терміни: 0 днів

Доопрацювання сайту в Києві разом з BRAINLAB

Замовити доопрацювання сайту ви завжди можете в нашій веб-студії BRAINLAB. У нас працюють професіонали, тому ми готові виконати роботи будь-якої складності.

Нам абсолютно не важливо, на який CMS працює ваш ресурс, адже в BRAINLAB виконується:

 • доробка сайту на OpenCart (ОпенКарт);
 • доробка сайту на Joomla (Джумла);
 • доробка сайту на ModX (Модха);
 • доробка сайту на WordPress (Вордпресс);
 • доробка сайту на Drupal (Друпал).

Іншими словами, ми працюємо з основними популярними двигунами і готові виправити помилки для будь-якого проекту: інтернет-магазину, блогу, корпоративного сайту або сайту-візитівки.

Ціни на доопрацювання сайту обговорюються з кожним клієнтом індивідуально, адже вони залежать від багатьох факторів. Спочатку наші фахівці обговорять з вами деталі замовлення, дізнаються обсяг майбутніх робіт. І вже на підставі отриманої інформації повідомлять, скільки коштує доробка сайту. А попередню вартість модернізації сайту можна дізнатися у наших менеджерів, зателефонувавши за вказаним вище телефоном.

Загалом, якщо хочете замовити доопрацювання сайту - звертайтеся в будь-який зручний час. Для початку співпраці залиште заявку на BRAINLAB. Ми вам перетелефонуємо і призначимо зручний день для обговорення всіх деталей майбутнього проекту.

Caution! This seo text. Be careful.

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.