Веб студія » Projects » Lavka babuin
Lavka babuin — компанія «Brainlab». Фото 1
Lavka babuin — компанія «Brainlab». Фото 2
Lavka babuin — компанія «Brainlab». Фото 4

Книжковий інтернет-магазин «Лавка Бабуїн».

Величезний майданчик з продажу книг різноманітного жанру і тематики. Проект існує з 2009 року, в 2018 році вирішили перезапустити інтернет-магазин на більш сучасній платформі з оновленим і легким дизайном.

Клієнт

Лавка Бабуїн

Країна

Україна

Над проектом працювали

UX/UI designer

Front-end development

Back-end development

Lavka babuin — компанія «Brainlab». Фото 5
Lavka babuin — компанія «Brainlab». Фото 6

Дизайн концепція

В основу дизайну і структури сайту була закладена простота навігації і швидкість пошуку необхідних книг. З цим завданням як завжди допомогли впоратися багатофункціональні фільтри і система пошуку написана з використанням технології Sphinx, яка робить пошук по більш ніж 500 тисячам товарам швидким і точним.

Lavka babuin — компанія «Brainlab». Фото 7
Lavka babuin — компанія «Brainlab». Фото 8

Каталог товарів

Магазин містить велику кількість категорій і підкатегорій декількох рівнів вкладеності. У каталозі ми представили можливість фільтрувати товари за різними характеристиками і властивостями.

Lavka babuin — компанія «Brainlab». Фото 9

Картка товару

На сторінці докладного опису товару, покупець може ознайомитися з коротким описом і всіма характеристиками. У книжкових виданнях також є блоки з іншими виданнями від такого ж автора, видання та серії. На сторінці книги, можна прочитати короткий огляд на автора, а також коротку рецензію на саму книгу.

Lavka babuin — компанія «Brainlab». Фото 10

Сторінка акцій і знижок

Розділ Акції містить список всіх актуальних і архівних акцій. Кожна акція має таймер, який відображає час дії акції. На детальної сторінці акції описані умови та період дії, а також список товарів бере участь в акційну пропозицію.

Lavka babuin — компанія «Brainlab». Фото 11

Результат

Оновлений проект книжкового онлайн-магазину, який щодня розвивається і поліпшується. Проект відродився і в найкоротші терміни почав окупати вкладені в оновлення засобу. Ми перенесли всі облікові дані, списки бажань і бонусні рахунки попередніх покупців, щоб вони могли без проблем продовжити користуватися сайтом і залишатися з коханим магазином ще довгі роки.

Lavka babuin — компанія «Brainlab». Фото 12
Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Зв'яжіться з нами!

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільову дію. Така дія може бути направлена на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотнього зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість: 0 $
Приблизні терміни: 0 днів

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте нам допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.