Ly — компанія «Brainlab». Фото 1
Ly — компанія «Brainlab». Фото 2
Ly — компанія «Brainlab». Фото 4

LY.UA

Інтернет-магазин LY – величезна інтернет-майданчик, де легко знайти світильники на будь-який смак і гаманець. Сайт інтернет-магазину ly.ua створений і щодня вдосконалюється для зручного пошуку і вибору освітлювальних приладів.

Клієнт

LY

Країна

Україна

Над проектом працювали

UX/UI designer

Front-end development

Back-end development

Ly — компанія «Brainlab». Фото 5
Ly — компанія «Brainlab». Фото 6

Дизайн концепція

Завдання дизайну зводилася до створення яскравого, що запам’ятовується інтерфейсу, з акцентом на зручність підбору товару з широкого асортименту інтернет-магазину (40+ тис. Товарів). Тому ми сконцентрувалися на мінімалізмі графічних елементів і формуванні максимально зрозумілою структури категорій і фільтрів товарів.

Ly — компанія «Brainlab». Фото 7
Ly — компанія «Brainlab». Фото 8

Каталог товарів

Пріоритетним завданням було компактне відображення безлічі елементів для підбору товарів і акцент на картках товарів. Також важливим було розробка фільтра з можливістю створення посадочних сторінок для seo-просування.

Ly — компанія «Brainlab». Фото 9
Ly — компанія «Brainlab». Фото 10
Ly — компанія «Brainlab». Фото 11

Картка товару

Сторінка містить масу додаткових даних і функцій. Зручна функція порівняння товарів, додавання в список бажаного. Інформація про знижки. Можливість оформити товар у розстрочку, оплату частинами, зробити швидке замовлення (Купити в 1 клік) і звичайно ж традиційно оформити замовлення через корзину.

Результат

Підвищення трафіку. Поліпшення видимості сайту, зростання позицій у видачі пошукової системи. Зменшення показника відмов, завдяки впровадженню адаптивної версії сайту. Нові можливості для зростання і розвитку магазину завдяки оновленому функціоналу сайту.

Ly — компанія «Brainlab». Фото 12
Ly — компанія «Brainlab». Фото 13
Ly — компанія «Brainlab». Фото 14
Ly — компанія «Brainlab». Фото 15 Ly — компанія «Brainlab». Фото 16
Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Зв'яжіться з нами!

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

38 (095) 307 888 5

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільове дію. Така дія може бути направлено на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотного зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість:0 $
Зразкові терміни:0 днів

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте нам допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.