All ok — компанія «Brainlab». Фото 1
All ok — компанія «Brainlab». Фото 2
All ok — компанія «Brainlab». Фото 4

Інтернет-магазин електронної
техніки All-ok.com.ua

Сайт містить безліч фільтрів, які допомагають підібрати товар по технічним характеристикам. Незамінним в додаткових продажах, є модуль «Разом дешевше», він забезпечує збільшення середнього чека покупок. Замовлення можна оформити декількома способами: через корзину, купити в один клік, в розстрочку і кредит. В ході розробки були створені макети для деськтопной і мобільної версії сайту.

Клієнт

All-ok.com.ua

Країна

Украина

Над проектом працювали

UX/UI designer

Front-end development

Back-end development

All ok — компанія «Brainlab». Фото 5
All ok — компанія «Brainlab». Фото 6

Дизайн концепція

Оскільки основним напрямом компанії є продаж цифрової техніки та супутніх товарів до них, ми вибрали мінімалізм в дизайні з упором на зручність використання. Завданням було оновити дизайн і функціонал магазину на Joomla. Оптимізувати швидкість завантаження і розширити можливості для якісного seo-просування. Розробка проводилася на оновленій версії платформи Opencart, з новим дизайном, зручною адаптивної версією, з урахуванням всіх технічних рекомендацій seo-фахівців і перенесенням існуючої товарної бази (5 000 товарів).

All ok — компанія «Brainlab». Фото 7
All ok — компанія «Brainlab». Фото 8

Каталог товарів

Пріоритетним завданням було компактне відображення безлічі елементів для підбору товарів і акцент на картках товарів. Також важливо було розробити фільтр з можливістю створення посадочних сторінок для seo-просування.

All ok — компанія «Brainlab». Фото 9

Картка товару

Містить масу додаткових даних і функцій. Зручна функція порівняння товарів, додавання в список бажаного, інформація про знижки. Можливість оформити товар у розстрочку, оплату частинами, зробити швидке замовлення (Купити в 1 клік) і звичайно ж традиційно оформити замовлення через корзину.  

Товари з колекції підбираються за алгоритмом збігу головних характеристик товарів. Блок Ви дивилися – супер корисний блок з товарами, відмінно допомагає тим, хто любить поглиблено вивчати асортимент, і не любить залишати десятки відкритих в браузері вкладок. Досить переглянути товари з цього блоку і зробити остаточний вибір для замовлення.

All ok — компанія «Brainlab». Фото 10

Результат

Підвищення трафіку. Поліпшення видимості сайту, зростання позицій у видачі пошукової системи. Зменшення показника відмов, завдяки впровадженню адаптивної версії сайту.

Нові можливості для зростання і розвитку магазину завдяки оновленому функціоналу сайту.

All ok — компанія «Brainlab». Фото 11
Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Зв'яжіться з нами!

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільову дію. Така дія може бути направлена на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотнього зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість: 0 $
Приблизні терміни: 0 днів

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте нам допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.