Веб студія » Projects » Календар ZN.UA
Календар ZN.UA — компанія «Brainlab». Фото 1
Календар ZN.UA — компанія «Brainlab». Фото 2
Календар ZN.UA — компанія «Brainlab». Фото 4

Календар ZN.UA

Відео-проект ZN.UA про людей, які живуть і працюють для інших. На сайті розміщені ролики героїв. У кожному ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, про страхи, сенсах, пошуках, розчаруваннях і головних відкриттях.

Клієнт

ZN.UA

Країна

Україна

Над проектом працювали

UX/UI designer

Front-end development

Back-end development

Календар ZN.UA — компанія «Brainlab». Фото 5
Календар ZN.UA — компанія «Brainlab». Фото 6

Дизайн концепція

Основний акцент ми робили звичайно ж на відеоматеріали і детальні сторінки кожного героя. Тому для дизайну вибрали спокійні тони і мінімальна к-ть графічних елементів. Завданням було розробити сайт, на якому можна було б легко і в зручній формі розміщувати велику кількість відео контенту.

Календар ZN.UA — компанія «Brainlab». Фото 7

Герої проекту

У розділі представлені всі герої проекту. У кожного героя є серія відеороликів, в яких він розмірковує на різні теми. Ми можемо впорядкувати героїв за датою і за сферою діяльності. Іконки відображають кількість лайків, скільки людей поділилися роликом цього героя в соц. мережах і скільки коментарів залишили під роликами в цілому.

Календар ZN.UA — компанія «Brainlab». Фото 8

Сторінка календаря

У цьому розділі ми відображаємо календар в датами публікацій роликів. Активні дати відображають важливі події і героїв, ролики яких опублікували до відповідної дати.

Календар ZN.UA — компанія «Brainlab». Фото 9

Відповіді

На цій сторінці представлені ролики на різні теми. Користувач може вибрати потрібну йому тему і переглянути думки і роздуми героїв.

Календар ZN.UA — компанія «Brainlab». Фото 10

Результат

Сайт который представляет социально важный проект. Проект – это своеобразная попытка помочь обществу заглянуть в себя, разобраться в смыслах и ценностях, попытаться услышать себя и заново начать строить будущее

Календар ZN.UA — компанія «Brainlab». Фото 11
Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Зв'яжіться з нами!

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільову дію. Така дія може бути направлена на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотнього зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість: 0 $
Приблизні терміни: 0 днів

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте нам допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.