Веб студія » Розробка на Тільда

Створити сайт на tilda

Tilda є професійним конструктором сайтів. Відмінно підійде для створення лендінгів, багатосторінкових сайтів та інтернет-магазинів. Для роботи на Тільда не потрібно знати ніяку мову програмування. Абсолютно всі дії виконуються в редакторі, невелика складність - настройка блоків. Такий конструктор дозволяє створити інтернет-ресурс в найкоротші терміни.

Переваги сайту на Tilda

Простий і функціональний конструктор дозволяє створювати красиві сайти. Професіонали студії Brainlab пропонують свої послуги в області розробки ресурсів на Тільда будь-якої складності.

Ціна за роботу залежить від типу складності порталу. Приклади сайтів, які можна згенерувати за допомогою цього конструктора:

001

Корпоративний сайт

Може складатися з 7 основних блоків: головна, про компанію, послуги, портфоліо, наші клієнти, партнери та контакти. Така послуга необхідна фінансовим компаніям, інтернет-магазинам і онлайн-кредитуванням.

002

Landing-page

Професіонали Brainlab пропонують в такому варіанті 7 блоків: стартовий екран/слайдер, наші послуги, наші переваги, відгуки, галерея, форма заявки, карта/контакти, футер.

Безумовно, такі ресурси можна написати вручну, або створити на інших шаблонах. Але дізнавшись переваги конструктора Тільда, ваша думка може змінитися:

 • Легкий і зручний інтерфейс;
 • Прості дизайнерські та типографічні настройки;
 • Інтеграція з іншими сервісами;
 • Є власна система аналітики і CRM;
 • Є можливість підключати додаткові сервіси аналітики і CRM;
 • Zero-Block - вбудований конструктор секцій;
 • SEO-friendly;
 • Є всі базові настройки для створення інтернет-магазину (інтеграція з онлайн-банками, протокол HTTPS);
 • Розділ FAQ простий і зрозумілий кожному.

 

Хоч ми і пишемо, що створити сайт на Тільда може навіть новачок - це не завжди так просто. Є деякі завдання, які можуть вирішити тільки фахівці. Але це тільки в разі, якщо вам сайт потрібен терміново, в зворотному випадку, можете посидіти над конструктором і самі.
Часто, процес створення інтернет-магазину або блогу на движку Тільда, складається з таких етапів:

 1. UX і опрацювання контенту
 2. Дизайн
 3. Верстка на Tilda
 4. Наповнення контентом
 5. Адаптація
 6. Тестування на помилки

В результаті, ви отримуєте іміджевий сайт з правильним дизайном, навіть не дивлячись на те, що використовуються звичайні блоки.

Скільки коштує створити сайт на Тільда

Вартість на створення сайту на Тільда, як ми писали вище, залежить від того, що це буде за проект і яка складність роботи. Очевидно, що посадкову сторінку зробити набагато простіше, ніж багатосторінковий сайт. Відповідно і ціна на такий ресурс в Києві буде менше, ніж на велике замовлення.

Якщо говорити про терміни, то готовий лише односторінковий сайт можна буде отримати вже через два тижні, корпоративний ресурс буде готовий через 20 днів, а повний багатосторінковий інтернет-магазин - через 30 днів.

Створення проекту на Tilda від Brainlab - це можливість отримати якісний і красивий ресурс. Етапи розробки ресурсу будь-якої складності:

001

Аналіз

002

Прототип

003

Дизайн

004

Розробка

005

Результат

Якщо вам потрібен сайт в короткі терміни або у вас стартап і ви хочете швидко протестувати нішу, найкращим рішенням - створення сайту на Тільда. Студія Brainlab готова взятися за цю роботу.

Є питання?

Давайте обговоримо ваші завдання. Зв'яжіться сьогодні!
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле

Чому ми?

001

Прозорі умови співпраці. З клієнтами укладається договір з гарантіями і зобов'язаннями.

002

Гнучка система оплати (70/30, 50/50 или 60/40).

003

Постійний зворотний зв'язок. У будь-який момент ви можете надіслати електронною поштою питання спеціалісту, який займається вашим проектом.

004

Звітність на всіх етапах роботи.

005

Індивідуальний дизайн і розробка.

006

Навчання роботі з сайтом.

007

Технічна підтримка.

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Почати розмову

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вул. Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

38 (095) 307 888 5

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільове дію. Така дія може бути направлено на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотного зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість:0 $
Зразкові терміни:0 днів

Хотите сделать что-то великое?
Позвольте помочь вам.

Готовы? Свяжитесь сегодня.
Заполните поле
Заполните поле
Заполните поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.