Веб студія » Блог » Де замовити сайт під ключ в Україні
Дата публікації: 27 Квітня 2021

Де замовити сайт під ключ в Україні

Зміст:

Маючи свій бізнес в Інтернеті варто розуміти, що від якості сайту залежить і майбутній прибуток. Тому, вибір виконавця зі створення сайту – це важливий і відповідальний крок. Багато власників бізнесу замовляють послугу створення веб-сайту під ключ. Безсумнівно такий варіант підійде тим, хто хоче отримати якісний і структурований ресурс. У цій статті ми розповімо, як і де замовити сайт під ключ в Україні і на що звернути увагу.

Що таке створення сайту під ключ

Сайт під ключ – це ресурс, який розробник створює з нуля. Тобто він бере участь у всіх етапах його створення. Виглядає це приблизно так: замовник озвучує свою ідею та побажання, а розробник оформляє це все в сайт що продає. Такий комплексний підхід має свої сильні сторони:

 • Робота однієї команди. Якщо компанія бере таке замовлення, то над ним працює вся команда: програміст, маркетолог, дизайнер, верстальник. Спочатку, перед стартом роботи, фахівці обмінюються даними і приступають до роботи.
 • Економія часу. Так як всі ланки одного ланцюга працюють одночасно, веб-сайт створюється швидко, при цьому якість не втрачається.
 • Унікальність. Сайт під ключ – не шаблонний проект. Розробники створюють дизайн відповідно до фірмових кольорів вашої компанії. Кожні елементи ресурсу гармонійно поєднуються між собою.
 • Економія. Комплексна послуга коштує дешевше, ніж оплачувати кожного фахівця окремо.

У кого краще замовити веб-сайт?

Ви можете замовити сайт під ключ у одного виконавця або у компанії. Але як же визначитися? Адже кожен варіант має свої плюси і мінуси. Розглянемо докладніше.

Розробка сайту одним фахівцем

З одного боку, замовити сайт у одного фахівця – зручно, але з іншого боку існує чимало ризиків. Почнемо з хорошого:

 • досить адекватна вартість, яка варіюється від 2-10 тис.грн.
 • зручно для замовника. Немає необхідності шукати виконавців на всі технологічні процеси.

Говорячи про недоліки то в першу чергу – це якість. Складно знайти професіонала, який охопити весь проект цілком. Наприклад, виконавець може бути хорошим програмістом, але “плавати” в верстці сайту. В результаті сайт буде “сирий”. І вам доведеться звертатися до інших фахівців.

Розробка сайту невеликою веб-студією

Відразу переходимо до плюсів:

 • Можливість отримати хороший, пророблений сайт.
 • Цілком адекватна вартість, від 5000-50 000 грн.
 • Додаткові послуги.

Як правило, в невеликих веб-студіях працюють новачки. Це і не фрілансери, але і не досвідчені професіонали. Це означає, що можливі помилки. Крім того, такі студії, створені невеликою групою людей, часто вдаються по допомогу з боку. Наприклад, до контент-менеджеру, копірайтера. Це впливає і на остаточну вартість проекту.

Створення сайту агентством інтернет-маркетингу

Сильні сторони агентства інтернет-маркетингу:

 1. Повністю укомплектований штат співробітників. Тут працюють виключно фахівці.
 2. Гарантія на кожен створений проект.
 3. Додаткові послуги.
 4. Дотримання дедлайну.

А ось мінус тут один – вартість. Вона може стартувати від 20 000 грн і вище. Звичайно якщо у вас обмежений бюджет, то про такий варіант можна відразу забути. Але з іншого боку, ви 100% отримаєте хороший сайт, що повністю відповідає вимогам пошукових систем і вашої ЦА.

Чому варто довірити розробку сайту професіоналам Brainlab

Якщо ви хочете дійсно якісний сайт, звертайтеся до професіоналів студії Brainlab. Тут можна замовити такі ресурси:

 • Корпоративний сайт.
 • Інтернет магазин.
 • Landing page.
 • Сайт візитка.
 • Бізнес сайт.
 • Ресурс на конструкторі Тільда.

Кожен сайт створюється командою професіоналів, які вміють робити свою справу добре.

Чому Brainlab?

Прозорі ціни на послуги з розробки сайту

Вартість на створення сайту залежить від типу проекту (стартує від 1300 доларів). Оплату можна робити частинами: 70/30, 60/40, 50/50 за етап. На етапі створення сайту, підписується договір, де прописані зобов’язання, строки і гарантії.

Багаторічний досвід в створенні сайтів

За сім років свого існування було реалізовано понад 300 якісних проектів. Кожен сайт створюється з урахуванням всіх вимог замовника. Завдяки багаторічному досвіду наших професіоналів, команді Brainlab вдається створювати якісні проекти.

Сучасні ефективні інструменти

Брейнлаб завжди йде в ногу з часом і для створення ресурсів використовує сучасні інструменти і впроваджує ефективні рішення.

Rate this post
Технічний директор, студії BRAINLAB

Залишити відповідь

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Зв'яжіться з нами!

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільову дію. Така дія може бути направлена на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотнього зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість: 0 $
Приблизні терміни: 0 днів

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте нам допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.