Веб студія » Блог » Конструктори інтернет-магазинів: рейтинг послуг зі створення сайтів
Дата публікації: 16 Грудня 2020

Конструктори інтернет-магазинів: рейтинг послуг зі створення сайтів

Зміст:

Створення сайтів, зокрема інтернет-магазину – завдання складне, особливо для новачків. Однак є непогане рішення – скористатися конструктором сайтів (КС). Це заощадить нерви, час і гроші. Існує досить багато КС з різним функціями. Тим, хто вперше стикається з конструктором складно визначити який вибрати. У даній статті ми розповімо вам про найкращі конструктори для створення сайту, розповімо про їх переваги та недоліки.

Що таке конструктор сайтів?

Завдяки конструктору сайтів можна створити власний інтернет-магазин. При цьому знання мов програмування необов’язково. Вся верстка відбувається в редакторі конструктора. Існує достатня кількість таких КС.

Відразу визначитися з вибором буде складно, рекомендуємо звернути увагу на:

 • Дизайн. А точніше його варіанти. Коли ви розпланували який сайт хочете, підберіть конструктор де буде відповідний стиль. Також зверніть увагу, і на можливість редагувати шаблон.

 • Приєднання власного домену. Важливо, щоб конструктор мав можливість імпортувати / експортувати товари і ціни. Погодьтеся, в інтернет-магазині головне надати покупцеві актуальну ціну.

 • Сайт-билдер повинен дозволяти налаштовувати ЧПУ, переадресацію. Можливість оптимізації ресурсу для подальшого SEO просування.

 • Зверніть увагу і на зручність роботи з мета-тегами і наявність ручного заповнення Title, description, H1. Ці настройки теж відносяться до SEO і відповідає за індексування сторінок ресурсу.

Безумовно, робота з конструкторами обходиться набагато дешевше, ніж верстка з нуля, та й особливих навичок теж не потрібно. Але є один великий мінус в цьому всьому – труднощі просування. Сеошникам доведеться постаратися.

Всі конструктори умовно можна розділити на кілька категорія:

 1. За ціною. Є платні, безкоштовні, і безкоштовні, але з платними функціями. Останній варіант – конструктор з базовим набором інструментів. За більш цікаві опції доведеться заплатити.
 2. За типом створення ресурсу. CMS, управління контентом або SaaS, готове ПО.
 3. За функціональністю. Є малофункціональні і функціональні. У першому варіанті можна створити тільки голий, непривабливий макет. У другому – є великий набір інструментів.

Конструктори для створення сайтів

Нижче ми наведемо кращі конструктори для створення комерційних сайтів. Вивчивши цей рейтинг можна буде зробити правильний вибір.

Horoshop

Непоганий сервіс, який дозволяє створювати якісні інтернет-магазини. Тут є і всі необхідні функції для успішного просування. Магазини на Нoroshop мають зручний каталог, просте оформлення замовлення. Спеціальні блоки сайту підвищують лояльність майбутніх клієнтів.

Особливу увагу розробники приділили набору СЕО інструментів, серед яких – можливість використання тегів microdata, унікальних заголовків, ключових слів, створення зрозумілих URL та інше.

Щоб створити інтернет-магазин на Хорошоп, необхідно заплатити всього один раз – 10 000 грн з готовим шаблонним дизайном або 15 000 з індивідуальним дизайном. При цьому всім необхідно оплачувати і щомісячну абонентську плату. Це в свою чергу гарантує постійне оновлення, службу підтримки та інше. Якщо клієнт вносить все суму відразу, то йому надається знижка до 20%.

 • Basic. Ціна в місяць 120 грн. Допускається розміщення 1 000 товарів.
 • Standard. Вартість 400 грн на місяць. Можна розмістити до 20000 товарів. Цей тариф передбачає фіди для вивантаження товарів на Rozetka і Google Shopping.
 • PRO. Досить дорогий тариф – 1000 грн / місяць. Допускається до 50000 товарів. Доступна інтеграція API.

Elbuz

Компанія пропонує якісний конструктор для комплексного створення і роботи над інтернет-магазином. Складові програми:

 • Конструктор для створення магазину.
 • CRM система.
 • SaaS платформа для інтернет-магазину.
 • CRM система.
 • HelpDesk і Service Desk для інтернет-магазинів.

Також клієнтам надається функціонал для повної автоматизації ресурсу, починаючи від наповнення контентом закінчуючи формуванням актуального прайсу.

Говорячи про тарифи, то за використання програми потрібно платити від 1,69 доларів США в день. Є безкоштовний тестовий період (2 тижні).

InSales

Зручний і комфортний сервіс, який спрямований на створення малих і середніх магазинів. Максимальна кількість товарів 50 000 шт. Функціонал і вбудовані додатки даного сервісу просто вражають: маркетинг, доставка, продажу, оплата, просування, обслуговування клієнтів і т.д. Підтримується і синхронізація з 1С.

Окремо можна відзначити і корисні настройки: групи категорій, типи цін, додаткові поля для товарів, промо-коди та знижки, призначені для користувача статуси та інше.

Всі шаблони від InSales високої якості, добре продумані і адаптивні. Користувач може завантажити свою тему оформлення або ж звернутися до розробників для створення її під ключ.

Говорячи про SEO, то тут з цим питанням все в порядку. Є і вбудована СRM з графіками, таблицями, статистикою.

                    Плюси                      Мінуси
Непоганий набір додатківВисока щомісячна абонентська плата (18 доларів)
Якісні і функціональні шаблониВелика частина додатків платні. Це св свою чергу збільшує вартість всього проекту
Техпідтримка 24/7
Багаті можливості по просуванню магазинів
Тестовий період 14 днів

UCoz

Сервіс відрізняється широким функціоналом. Є додаткові модулі, що дозволяють створювати красиві інтернет-магазини будь-якою складністю. Вартість в місяць – 12 доларів. За таку символічну вартість клієнт виходить більше 200 шаблонів, безкоштовний хостинг, резервну копію даних, мобільний сайт і технічну підтримку 24/7. Надається і можливість роботи з вихідним кодом.

Вибираючи даний конструктор у користувача є можливість швидко вивантажувати свої товари з 1С на Яндекс.Маркет, Sravni.ru, Price.ru, AliExpress. Фішкой даного конструктора – можливість залучати партнерів, які будуть продавати свої товари використовуючи вашу інтернет-майданчик.

Говорячи про СЕО, то в цьому питанні тут все в порядку: повна статистика в панелі управління, ведення рекламних компаній, моніторинг продажів в режимі онлайн, масове заповнення всіх мета-тегів.

                        Плюси                        Мінуси
Адекватна цінаПерше знайомство з конструктором здасться досить складним
Відмінні умови для СЕОНеобхідно знати HTML / CSS
Хороша техпідтримка
Величезний вибір шаблонів
Підтримка інтеграції

Вартість:

 1. $ 7.99 / місяць. Сюди входить повна функціональність і 10 Гб сховища.
 2. $ 12.79 / місяць. Тут пропонується 20 Гб сховища і технічна підтримка в живому чаті.

1 C-UMI

Непоганий варіант для створення інтернет-магазину від 1С. Очевидно, що підтримується синхронізація з 1С. Користувач може підключити “Мій Склад”, соціальні мережі, платіжні системи, сервіси Google і Яндекс. На жаль тут немає доступу до коду, відповідно впровадити додаткові інтеграції не вийти.

Є більше 500 шаблонів, правда велика частина з них повторюються. Єдина відмінність – колірне рішення шапки. Можна сказати, що різноманітних є 70 видів. Користувач може редагувати їх в візуальному редакторі. Але при цьому змінюється тільки зовнішній вигляд, структура зберігається. В панель інтегрований інструмент по оптимізації і просуванню від SeoPult.

                  Переваги              Недоліки
Працювати в конструкторі просто. Зрозуміло навіть новачкамГальмує панель управління
Повна синхронізація з 1СВізуальний редактор слабенький
Багато зручних шаблонівБагато схожих шаблонів
14 тижнів безкоштовного користування

Вибираючи цей конструктор вам доведеться заплатити 5 доларів за місяць користування. Є можливість викупити свій сайт за 160 доларів.

Nethouse

Простий конструктор, який пропонує створити невеликий інтернет-магазин всього за 7 доларів США. За настільки символічну плату користувачам доступно: 1000+ товарів в каталозі, мобільна версія сайту, можливість змінити структуру самого ресурсу. Інтерфейс простий і зручний. Таким конструктором може користуватися навіть новачок без досвіду роботи. В якості додаткових послуг, сервіс пропонує аудит, контекстну рекламу.

                        Плюси                       Мінуси
Простота управлінняНе можна додати свій код
Можна купувати додаткові послугиПідозріла дешевизна
Домен в подарунок при оплаті від 3-х місяців

Shopify

Конструктор призначений для створення eCommerce-продуктів. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, і щоб повністю розібратися в роботі даного конструктора, досить витратити день.

Якісні шаблони. Є зручний візуальний редактор. Користувач може завантажити будь-який шаблон на ПК, відредагувати і завантажити його назад. Маса маркетингових програм і налаштувань для SEO. З недоліків – сервіс стягує комісію від продажів товарів.

                      Плюси                    Мінуси
Є мобільний додатокДуже дорогий конструктор, де за все потрібно платити
Зручна панель додаткиСтягується комісія з продажів
Безліч інструментів для СЕО, маркетингу та аналітикиНемає можливості інтегрувати важливі для нашого ринку сервіси
Красиві і функціональні шаблони, які можна скачати на ПК для редагування

Bigcommerce

Даний конструктор пропонує користувачам великий вибір шаблонів. Ціна досить стандартні: 29,95 USD в місяць, тариф Plus і Pro 79 і 299 USD відповідно. До переваг можна віднести – необмежену кількість облікових записів користувачів.

Wix

Простий конструктор з візуальним редактором. Є вбудований магазин додатків Wix App Market. Розробники відзначають, що їх конструктор універсальний, однак на ділі це далеко не так: складно обійти деякі обмеження, відсутня і редагування коду. На такому конструкторі можна створити сайт-візитку, блог і звичайно ж інтернет-магазин. До вау-ефекту можна віднести можливість настройки кожного елемента.

Вартість інтернет-магазину на Вікс – 194доллара / рік. Ціна середня, за ці гроші можна отримати: категорії товарів, доставка і налгі, статистику продажів, дисконтні купони. На жаль побудувати на цьому конструкторі великий інтернет-магазин проблематично. Це буде дорого і складно. Але зате шаблони тут дуже красиві і ефектні.

Яку платформу краще вибрати?

Безумовно вибір залежить не тільки від рівня навичок, а й те запланованого бюджету. Перед початком роботи врахуйте такі чинники:

 1. Бюджет. Логічно, що чим більше у вас бюджет, тим більше шансів придбати шаблон з непоганим набором функцій. Але тут є невелика “але”. Вибираючи складні конструктори, доведеться більше часу витратити на те, щоб освоїти його.
 2. Зручність. Складні конструктор, які пропонують гарний дизайн, можуть не завжди бути зручні для користувача і адміністратора. Дешевші варіанти – прості і зрозумілі. Тут важливо вибирати, що вам важливіше.
 3. Технічна підтримка. Багато конструктори пропонують безкоштовну технічну підтримку, десь за цю послугу доведеться платити. Так як вибираючи конструктор ви повністю залежить від розробника, краще звернути увагу на варіант з техподдержкой 24/7.
 4. Основні функції. В ідеалі, конструктор для інтернет-магазину повинен володіти основними функціями. Наприклад, кошик, SSL сертифікати, звіти про продажі, інструменти SEO та інше.

Наш огляд конструкторів для інтернет-магазинів, дозволить підібрати кращий варіант для себе і свого бізнесу. Головне не поспішати, щоб не міняти сервіси щомісяця.

Плюси і мінуси SaaS-сервісів

Попит на конструктори зростає щодня. Це пов’язано з тим, що вони зручні і доступні (вартість). Створити інтернет-магазин на SaaS-платформах можна всього за пару тижнів. Переваги конструкторів давно оцінили як недосвідчені користувачі, так і професіонали.
Розглянемо плюси і мінуси роботи з такими сервісами.

                        Плюси                 Мінуси
Доступність. Можна підібрати шаблон під будь-який бюджетСайти на шаблонах всі типові і схожі один на інший
Не потрібно знати мови програмуванняДешевші конструктори, мають мінімальний набір функцій
Готові шаблони. Багато конструктори пропонують велику кількість шаблонів. Вибирай скільки хочеш
Швидкість створення інтернет-магазину відрізняється від самописного сайту
Ресурс буде постійно оновлюватися
Багато розробники пропонують знижки за річні передплати

Замовити інтернет-магазин «під ключ» в BrainLab

Як би користувачі не хвалили сайти на конструкторі, ресурс створений професійними програмістами BrainLab відрізняється функціональністю і привабливістю.

Послуги з веб-студії BrainLab:

 • Інтернет-магазин будь-якої складності.
 • Корпоративний сайт.
 • Лендінгем Пейдж і бізнес ресурс.
 • Сайт візитка та інше.

В послуги сайту входить:

 • Розробка прототипу ресурсу.
 • Розробка дизайну.
 • Верстка.
 • Розміщення на хостингу.
 • Технічна підтримка.

Ціна формується виходячи з побажань клієнта. Кожен проект гарний по-своєму. Основне завдання замовника – описати всі свої побажання. Фахівці веб-студії запропонують краще рішення для досягнень бізнес-цілі. Замовити сайт під ключ від BrainLab – можливість реалізувати всі свої ідеї.

Висновки та рекомендації

Спочатку, перше, що потрібно зробити – продумати деталі. Важливо визначитися що продавати і як доставляти, звідки брати товар, оцінити конкурентів і повністю вивчити ЦА.

Створюючи сайт на конструкторі готуйтеся до того, що потрібен час на його розкрутку. І незважаючи на те, що багато хто оцінює той момент, що сайти на конструкторах дешевші, для того, щоб магазин потрапив в ТОП доведеться вкинути чимало грошей і сил.

Виходячи з власних цілей вибирайте відповідний сайт-билдер. Завдяки тому, що майже кожен сервер пропонує 14 денний пробний період, можна промацати грунт і визначитися з конструктором і шаблоном.

5/5 - (1 vote)
Технічний директор, студії BRAINLAB

Залишити відповідь

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Зв'яжіться з нами!

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільову дію. Така дія може бути направлена на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотнього зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість: 0 $
Приблизні терміни: 0 днів

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте нам допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.