Веб студія » Блог » Скільки коштує зробити / створити сайт
Дата публікації: 10 Жовтня 2019

Скільки коштує зробити / створити сайт

Бізнес в інтернеті починається з власної інтернет-сторінки. І перше питання кожного підприємця стосується вартості розробки сайту. Цілком логічний, доцільний і зрозумілий питання, відповідь на який дає інформацію про розмір початкових вкладень.

Скільки коштує зробити / створити сайт — компанія «Brainlab». Фото 1

Сьогодні розробкою інтернет-сторінок займається така кількість фірм і приватних осіб, що в інформації впору загубитися. А суми, запитувані фрілансерами і великими веб-студіями, можуть відрізнятися в десятки разів: важливо розуміти, що і скільки може коштувати, і за що з вас будуть брати гроші.

У поняття розробки входить багато опцій, від дизайну до індивідуального движка. Що саме потрібно вам і скільки це буде коштувати, детально описується нижче.

Скільки коштує зробити / створити сайт — компанія «Brainlab». Фото 2

З чого складається ціна сайту

Вартість готового сайту можна назвати відразу. Її остаточному визначенню передують численні умови і уточнення, передбачуваний обсяг робіт, складність замовлення. Кожен етап вимагає часу, а це час має свою ціну.

На ціну готового продукту впливають:

 • Домен і хостинг. Це своєрідна абонентська плата за розміщення сайту і діючу посилання на нього. Платежі регулярні, залежать від престижності доменної зони, і забезпечують постійний доступ до вашої сторінці. Ціни на доменне ім’я стартують від 5 у.о., на хостинг в середньому – від 20 у.о. Платіж здійснюється зазвичай один раз на рік. Для великих проектів, з значними масивами інформації, можуть знадобитися окремі сервера, чия вартість може досягати 70 у.о. в місяць.
 • Дизайн. Тут все залежить від вашого бажання і можливостей. Індивідуальний або WOW дизайн (той самий, який викликає захоплення у більшості користувачів, з використанням яскравої анімації, несподіваних і сміливих дизайнерських рішень) обійдуться на порядок дорожче, ніж шаблонні рішення: до 1000 у.о. Якщо ж у вас вже готовий дизайн, цю частину платежу можна пропустити.
 • Адаптивна верстка. Іншими словами – можливість адаптувати зовнішній вигляд сторінки в залежності від типу пристрою. Крім ПК, обов’язкової сьогодні є верстка під смартфон і планшет. Особливо це популярно в разі створення великих корпоративних сайтів або інтернет-магазинів. Якщо ж мова йде про створення внутрішньої мережі, без виходу до кінцевих споживачів, то можна обійтися тільки версткою під ПК.
 • Програмування. Прості сайти-візитки не вимагають движка, вони не припускають часту зміну контенту. Движок CMS запитується клієнтами частіше за інших. Він обійдеться дорожче, але дозволяє змінювати контент і функціонал. Індивідуальні проекти зі специфічними вимогами можуть створюватися на самописних двигунах. У будь-якому випадку вибір залишається за клієнтом. Але до рекомендацій фахівців можна прислухатися – у них є досвід, яким вони з вами поділяться.
 • Наповнення контентом або його перенесення з попереднього сайту. Створення читабельною, SEO-оптимізованого інформаційного наповнення підвищить можливості вивести сайт в топ і збільшити конверсію.
 • Тестування всіх можливих дій користувачів, усунення багів і запуск. Тут все зрозуміло – чим чіткіше поставлені технічні умови, і чим більш злагоджено пройшла робота на всіх етапах, тим менше правок, доробок і коригувань буде перед запуском готового сайту.

Кожен етап вимагає часу, погоджень, коригування – і злагодженої роботи декількох фахівців. Якщо створення відбувається в рамках однієї компанії – вам не потрібно піклуватися про пошук підрядників і передачі їм вихідних матеріалів. Якщо ж ви вибираєте фріланс і хочете здешевити проект – робота з різними підрядниками, їх пошук і введення в курс справи призведе до втрати часу і можливо, деякою інформацією.

Скільки коштує зробити / створити сайт — компанія «Brainlab». Фото 3

Сайт на шаблоні – види, ціни, особливості

Ціна сайту на готовому шаблоні буде набагато нижче, та й часу на його розробку буде потрібно менше. Чи не виникають питання з індивідуальним дизайном і версткою. Але можливостей у такої сторінки буде набагато менше:

 • він мало пристосований до ситуації розвитку бізнесу;
 • його можливості не дозволяють допрацьовувати і впроваджувати опції, які не передбачені системою;
 • часто виникають труднощі з наповненням;
 • їх часто зламують.

В кінцевому підсумку все призведе не до економії, а до значних втрат фінансів і часу, що для багатьох бізнесів загрожує крахом.

Шаблони бувають платні та безкоштовні, і замовнику потрібно бути до цього готовим. Кожен вид має свої обмеження:

 • Безкоштовний тип часто використовується початківцями розробниками. Вони відрізняються недосконалою структурою, мають проблеми з продуктивністю. Тому для налагодження роботи може знадобитися певний час.
 • Платний може змінюватися і доопрацьовуватися, але тільки шляхом зміни файлів шаблону. Це часто призводить до втрати змін при оновленнях, і до додаткової витрати часу. Крім того, захищаючи сайт від злому, розробники обтяжують і саму структуру. Тому працювати з таким шаблоном буває складно.

Виходить, що економія з одного боку викликає великі ризики в інших питаннях. І в кінцевому підсумку, після невдалої роботи клієнти звертаються до досвідчених студіям за індивідуальним дизайном.

Скільки коштує зробити / створити сайт — компанія «Brainlab». Фото 4

Сайт-візитка на шаблоні

Сайт-візитка, або інформаційний – один із затребуваних типів. І його розробка на шаблоні пропонується багатьма компаніями. Зразкові терміни такого створення – до тижня, а ціна на дизайн стартує від 50 у.о.

Клієнтів у нас приваблює і швидкість, і невисока ціна, і вони поспішають замовити створення сайту у маловідомих умільців, не замислюючись про наслідки. А вони точно будуть. Адже якщо створення починається з невеликої суми, ресурс швидше за все:

 • НЕ буде SEO-оптимізованим – це важко буде зробити;
 • буде статичним з неможливістю змінити певні блоки в майбутньому;
 • не дозволить надалі змінити структуру або поміняти сторінки.

Тому рано чи пізно виникне бажання індивідуальної розробки – в той момент, коли ресурси шаблону вичерпаються, а потреби бізнесу виростуть.

Інтернет-магазин на шаблоні

Вартість інтернет-магазину на шаблоні стартує з 200 у.е. Така приваблива ціна змушує забути про всі недоліки шаблонів і про можливі проблеми в роботі інтернет-магазину, а вони неодмінно будуть. До всіх перелічених недоліків додасться ще й необхідність адаптувати сайт під індивідуальні особливості торгівлі та товарів.

У випадку з шаблонами це практично неможливо зробити, якщо тільки це не передбачено безкоштовними модулями. І якщо не передбачено – доведеться користуватися дешевою версією за 200 у.о. або шукати адекватного виконавця.

Ціна сайту під ключ

Створення сайту під ключ залишається для клієнтів в Україні одним з найпопулярніших способів виходу в Інтернет. Це не так страшно, як може здатися на початку, і не настільки дорого, якщо порівнювати з віддачею в перспективі. На відміну від шаблонних рішень, це дає можливість відрізнятися від конкурентів, бути зручним для клієнтів і себе самих. Розробка дизайну або WOW-дизайну не означає модерних рішень. Хороший розробник пропонує замовнику можливості:

 • оптимального рішення для його бізнесу;
 • адаптувати сайт;
 • допрацьовувати, оптимізувати і управляти без додаткових проблем;
 • відсутність перспективи злому або втрати даних.

Розробка під ключ дає придатний продукт, можливість просування, розкрутки, довгострокового співробітництва і зрозумілою перспективи в Інтернеті.

Корпоративний сайт під ключ

Корпоративний інформаційний сайт – обличчя компанії. Ціна на його розробку з урахуванням дизайну і додаткових опцій починається від 500 у.о. і не має верхньої предела.Средняя вартість верстки і WOW дизайну в web-студії Brainlab обійдуться клієнтові від 1300 до 5000 у.о. і займає від 20 до 50 днів.

Більше значення має структура, обсяг, контент та інші аспекти бізнесу клієнта. Кінцева вартість включає весь перелік робіт:

 • дизайн;
 • адаптивна верстка;
 • панель адміністрування;
 • програмне забезпечення;
 • імплементація і тестування.

В результаті сайт виходить унікальний, зручний, гнучкий і зрозумілий.

Вартість інтернет-магазину під ключ

Головний інструмент інтернет-торгівлі просто зобов’язаний бути зручним і зрозумілим. Він призначений для розширення клієнтської бази та збільшення продажів, тому від нього багато в чому залежить бізнес.

Розробка інтернет-магазину починається в середньому від 2500 у.о., і включає всі – від дизайну, архітектури і програмного забезпечення до виведення на ринок готового працюючого сервісу з гнучким механізмом управління. Ціна включає і роботу маркетологів, і дизайнерів, і програмістів, і копірайтерів.

Чи потрібно говорити, що в тандемі група фахівців створює якісний продукт швидше, ніж розрізнені фрілансери.

Для орієнтації на ринку IT послуг клієнти можуть вивчити ціну і терміни створення сайтів різного типу в Веб студії Brainlab. Якість наших робіт, 6-річний досвід і велике число реалізованих проектів в поєднанні з адекватною ціною – ті причини, за якими до нас звертаються нові і повертаються старі клієнти.

5/5 - (1 vote)
Технічний директор, студії BRAINLAB

Один комментар до “Скільки коштує зробити / створити сайт”

 1. Імя:
  Галина

  прошу на почту отправить опросник для вашего понимания того, какой именно сайт необходим. спасибо

Залишити відповідь

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте допомогти вам.
Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.

Зв'яжіться з нами!

info@brainlab.com.ua

Наш офіс

Україна, Київ

вулиця Євгена Сверстюка, 19

Номер телефону

+380953078885

Ми в соцмережах

Калькулятор вартості сайту Brainlab

Цікавить вартість розробки сайту? Наш калькулятор дає можливість вивчити вартість кожного етапу і підібрати відповідний під бюджет варіант.
1. Тип сайту
Сайт візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 5), містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію.

Детальніше про сайт
Landing Page

Це посадкова сторінка, основне завдання якої, спонукати користувача зробити цільову дію. Така дія може бути направлена на оформлення замовлення, онлайн оплату або отримання контактних даних користувача.

Детальніше про сайт
Корпоративний
сайт

Багатосторінковий сайт, зазвичай містить багаторівневу структуру, особистий кабінет, форми зворотнього зв'язку. Такий сайт може бути спрямований як на взаємодію з існуючими клієнтами та партнерами, так і на залучення нових.

Детальніше про сайт
Сайт-каталог

Являє собою багатосторінковий сайт з багаторівневою структурою. Такий сайт містить каталог продуктів компанії, є можливість вказувати ціни, знижки, акції, розділяти контент для різних груп користувачів (опт / роздріб).

Детальніше про сайт
Інтернет магазин

Інтернет-магазин, який містить каталог товарів компанії, з можливістю фільтрації і сортування. Користувачі можуть оформити замовлення, оплатити онлайн, зареєструватися, брати участь в програмі лояльності.

Детальніше про сайт
2. Дизайн
3. Верстка
4. Движок CMS
Тип сайту: Не вибрано
0 $
Дизайн: Не вибрано
0 $
Верстка: Не вибрано
0 $
Движок CMS: Не вибрано
0 $
Приблизна вартість: 0 $
Приблизні терміни: 0 днів

Хочете зробити щось велике?
Дозвольте нам допомогти вам.

Чи готові? Зв'яжіться сьогодні.
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Дякую за заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.